“БУДЬ У ФОРМІ ТА ЛІТАЙ ВИСОКО!”

today 07.05.2016 query_builder 13:15 remove_red_eye 454 bookmarks Довідник, Спортивні секції. Спортзали

Саме так перекладається гасло сучасної та затишної студії "Fit

amp;Fly", засновником якої є крюківщинка Валерія Войткевич. Відвідувачів унікальної студії знайомлять із новим направленням йоги - антігравіті (повітряна йога)! Валерія була однією із перших, хто пройшов навчання за цією системою закордоном, та має сертифікат тренера.

Антігравіті  - це методика занять, яка підходить майже всім. Вірним "помічником" кожного, хто відвідає заняття, стане спеціальний надміцний гамак. Він не лише - гарна опора при виконанні вправ, за його допомогою також повністю знімається навантаження на хребет. Заняття допомагають укріпити суглоби, розслабити м'язи, покращити кровообіг та зняти напругу. Вправи, виконані в гамаку: покращать баланс, "включать" в роботу всі м'язи тіла, значно розвинуть розтяжку. Сьогодні це  наймодніший і найнезвичайніший  метод пізнання йоги.

Якщо літаючих йогів і не існує, то йога в повітрі цілком реальна. І в цьому легко переконатися, завітавши до студії "Fit

amp;Fly", де за допомогою  професійного тренера ви зможете освоїти унікальні методики  антігравіті та флай йоги. Це комплексні тренування, направлені на зміцнення всіх м'язів та покращення гнучкості, вони також включають в себе процент силових вправ.  А ось відновлююча йога, якою, до речі,  ви також можете займатися в студії - це тренування, що передбачають вправи лише для хребта та виконуються в повільному темпі. Останній вид тренувань безпечний навіть  в період  відновлення після травм.

Засновниця студії Вікторія за фахом економіст  і все життя працювала маркетологом. Але завжди захоплювалася спортом.  А ось полюбити йогу та, більше того, присвятити їй своє життя спонукали проблеми зі здоров'ям.

- Постійний біль у спині став добрим стимулом, - ділиться своєю історією нині професійний тренер. - Щоб стати на ноги та знову жити повноцінно довелося  шукати систему, яка допомогла б вирішити проблему.  І така система знайшлася!

Студія "Fit

amp;Fly" гостинно відкриває двері перед всіма, хто хоче покращити своє самопочуття, стати здоровішими та долучитися до активного способу життя!

81 запитів за 0,258