Будьте обережні – в Ірпені проводиться поліцейська спецоперація

today 01.04.2022 query_builder 16:10 remove_red_eye 431 bookmarks Новини

В Ірпені проводиться спеціальна поліцейська операція, повідомляє поліція Київської області.

"В Ірпені проводиться спеціальна поліцейська операція. Місто звільнене від російських військ. На місці працюють працівники Національної поліції України у координації з підрозділами територіальної оборони, рятувальниками та представниками місцевих органів влади", - наголошують у МВС, додавши, що про це повідомив начальник поліції Київської області Андрій Нєбитов.

"Дуже важливо пройти фактично кожен будинок, потрапити в кожну домівку, адже ми розуміємо, що під завалами можуть залишатися люди, в квартирах можуть перебувати одинокі люди похилого віку, які, на жаль, самостійно не могли пересуватися. Оглядаємо тіла громадян, які, на жаль, загинули, вивозимо їх до моргів для проведення судово-медичних експертиз і подальшого поховання. Наша головна задача - врятувати людей, які залишилися в місті", - написав Андрій Нєбитов.

Очільник обласної поліції наголосив, що нині правоохоронці та рятувальники зачищають місто від вибухівки.

"Працюють вибухотехніки з метою виявлення небезпечних предметів. Розуміємо, що в місті дуже велика кількість нерозірваних снарядів … підрозділам вибухотехніків необхідно ще попрацювати та ліквідували всі закладки, предмети і речі, які можуть бути замінованими", - зазначив він.

Також Нєбитов поінформував, що першочергово необхідно відновити зв'язок в місті для того, щоб правоохоронці змогли отримати максимально інформації від місцевих жителів, зрозуміти, за якими адресами залишаються люди. "Спецназ Нацполіції відпрацювув всі адреси, які ми отримували від громадян. Знаходили людей і вивезли на безпечну територію", - повідомив він.

Фото - поліція Київської області

91 запитів за 0,170