Будьте пильними: окупанти вкинули на український ринок старі гривні, які лежали в херсонському сховищі “Ощадбанку”: як розпізнати купюри

today 21.08.2022 query_builder 09:45 remove_red_eye 2040 bookmarks Новини

Як пише Дзеркало тижня, окупанти отримали доступ до банківських сховищ і вкинули на ринок старі гривні, що були виведені з обігу. Про це поінформував співзасновник банку Monobank Олег Гороховський. Він показав, як виглядають виведені з обігу купюри.

Це купюри номіналом у 500 грн. На фото можна побачити, що вони мають характерну чи то перфорацію, чи то позначки, які, водчевидь, зробили в банку. За словами Гороховського, купюри були виведені з обігу і зберігалися у херсонському сховищі «Ощадбанку». Він також наголосив, що старі гривні вже виявили в Одесі, Києві та на заході України.

«Почалися масові випадки поповнення терміналів самообслуговування iBox та інших термінальних мереж 500 гривневими купюрами, які виведені з обігу в сховищі «Ощадбанку» в Херсоні», - розповів Гороховський.

Відтак він попередив, що будь-які нетипові поповнення нових клієнтів iBox великими купюрами можуть затримуватись до інкасації термінала. «Встановити їхню непридатність без візуального огляду, безпосередньо у терміналі, неможливо», - зазначив також банкір.

Фото - Дзеркало тижня

92 запитів за 0,204