Будьте уважні: зафіксовано випадок отруєння черешнею

today 28.05.2022 query_builder 11:39 remove_red_eye 128 bookmarks Новини

У ній виявлено перевищення норми концентрації фосфорорганічного інсектициду. Черешню реалізовували на столичному ринку. Про це повідомляє agronews.ua із посиланням на пресслужбу Держпродспоживслужби.

Як зазначається, до Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві надійшло звернення про отруєння громадянина, який з'їв черешню Cerezas-Cherries, виробництва - Іспанія.

Центральна випробувальна державна лабораторія Держпродспоживслужби в Київській області та м. Києві провела відбір проб зазначеної черешні.

Відповідно до Експертного висновку, виданого за результатами лабораторного дослідження, у харчовому продукті виявлена наявність фосфорорганічного інсектициду «Бромофос» у концентрації 0,13 мг/кг (при нормі не більше 0,07 мг/кг), що не відповідає вимогам ДСТУ EN 12393-1.2.3:2003. Це могло призвести до отруєння та виникнення анафілактичного шоку у потерпілого заявника.

Черешню зняли з реалізації. Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві підготувало та направило листа до Деснянського Управління поліції Головного управління Національної поліції України у м. Києві з проханням вжити заходів реагування, відповідно до законодавства.

Фото - agronews.ua

87 запитів за 0,169