Це сенсація – переможець премії Оскар 2020 — іноземний фільм

today 10.02.2020 query_builder 10:27 remove_red_eye 225 bookmarks Новини

Нарешті це сталося – в Лос-Анджелесі, в ніч з 9 на 10 лютого, вручені статуетки однієї з найпрестижніших кінопремій світу — Оскар 2020. І ось вона сенсація — володарем Оскару в номінації Кращий фільм вперше в історії цієї премії визнано стрічку іноземною мовою режисера Пон Джун Хо «Паразити». Він обійшов у боротьбі в найпрестижнішій номінації кінострічки «Джокер», «Аутсайдери», «Ірландець», «Кролик Джоджо», «Маленькі жінки», «Шлюбна історія», «1917», «Одного разу … в Голлівуді», "Ford проти Ferrari".

«Паразити» також отримали ще три статуетки у таких престижних номінаціях як Найкращий фільм іноземною мовою, за найкращу режисуру та Найкращий оригінальний сценарій. Цей фільм переміг в чотирьох із шести номінацій, на які претендував, - безумовний і неочікуваний успіх.

Найкращим актором за версією американських кіноакадеміків 2020 року став Хоакін Фенікс за роль у стрічці "Джокер".

Найкращою актрисою визнано Рене Зелвегер за фільм "Джуді".

Нарешті отримав Оскар Бред Пітт. Його нагороджено як найкращого актора другого плану за роль Кліффа Бута в "Одного разу в... Голівуді".

Статуетку в категорії Найкраща актриса другого плану отримала Лора Дерн за роль Нори Феншоу в стрічці "Шлюбна історія".

Варто також згадати, що Оскар за Найкращий адаптований сценарій отримав Тайка Вайтіті за "Кролик Джоджо", а Найкращим анімаційним повнометражним фільмом у 2020 році стала "Історія іграшок 4".

Хоакін Фенікс в ролі Джокера (кадр з фільму)

Бред Пітт в "Одного разу в Голлівуді" (кадр з фільму)

92 запитів за 0,319