Через війну постраждали виробництва черешні. Черешню з яких регіонів України будуть продавати в українських магазинах цього літа

today 30.05.2022 query_builder 10:11 remove_red_eye 360 bookmarks Новини, Шопінг

Перші ягоди везуть із Закарпаття. Їх продають як на ринках, так і у супермаркетах. З огляду на те, що черешневі сади знаходяться здебільшого в Херсоні та Мелітополі, де продовжуються активні бойові дії, цьогоріч ритейлери змінили постачальників. На полицях магазинів переважатимуть ягоди з Черкаської, Вінницької та Одеської областей, повідомляє today.ua.

"Щоб українці змогли поласувати українською ягодою і в часи війни, ми домовилися з господарствами у Закарпатській, Черкаській, Вінницькій, Одеській областях про збільшення поставок черешні у цьому році", – зазначили у пресслужбі мережі супермаркетів "Сільпо".

Головним чином на черешню багатий окупований Мелітополь. Сади черешні на неокуопованих територіях, приміром, на Дніпропетровщині та Миколаївщині, обстріляні касетними боєприпасами. Інші області, що не піддавалися інтенсивним обстрілам, потерпають від нестачі робітників для збору врожаю, дехто о евакуювався, ще частину – мобілізували.

Через це збір врожаю черешні цього року буде не такий, як зазвичай. Разом із тим ціни на ранні ягоди нижчі, ніж минулого року у цій же порі. Так, за кілограм закарпатської черешні продавці в Ужгороді просять від 60 до 100 грн.

Фото - today.ua

87 запитів за 0,177