Через “візит” окупантів Ірина Білик була змушена покинути свій будинок на Київщині. Коли вона написала Кіркорову, що втратила дім: “Він нічого не відповів”

today 06.05.2022 query_builder 13:38 remove_red_eye 362 bookmarks Новини

Українська співачка Ірина Білик тепер не може повернутися до свого будинку під Києвом, в селі Березівка, через те, що майже місяць там мешкали російські окупанти.

Як раніше розповідала співачка, місяць російські військові мешкали у неї вдома, лазили по речах, їли, скільки хотіли, плавали у басейні. У програмі "Ранок з Україною" Білик зізналася, що намагалася достукатися до своїх російських колег. Але марно, пише tsn.ua.

Так, у перші дні повномасштабного вторгнення зірка звернулася до тих російських виконавців в соціальних мережах. Особисто Білик писала і російському співаку Філіпу Кіркорову, з яким товаришувала і якому колись подарувала свою ліричну композицію "Снег":

"Я думала, що я, як до людини, звернуся до Філіпа. Я написала йому SMS про те, що: "Ти коли будеш співати мою пісню, тепер, просто знай, що мені нема, де жити. От і все". Але він не відповів", - сказала артистка, не стримуючи гірких сліз.

Наразі Білик змушена покинути будинок. Проте співачка продовжує допомагати українцям, а також бере участь у благодійних акціях на підтримку України.

Фото - tsn.ua

92 запитів за 0,251