Чи існує зв’язок між часом народження і характером людини

today 13.01.2022 query_builder 13:55 remove_red_eye 143 bookmarks Новини, Таємні знання

Про головні риси характеру певної людини багато може розповісти знак Зодіаку. Втім, не менше значення має і час народження. Астрологи впевнені, що зв’язок між годиною, в якій народилося маля, і її долею – просто неймовірний, інформує Радіо Трек з посиланням на Оfeminin.

Народженим з 00:00 до 02:00 год. подобається почуватися у безпеці. Вони мріють про повну стабільність і завжди обирають перевірені часом речі.

Ті, хто народився з 02:00 до 04:00 год. не можуть всидіти на місці. Це спонтанні і відкриті для всього нового люди. У них прекрасні комунікативні навички.

Народжені з 04:00 до 06:00 год. дуже мрійливі люди. Вони – за добро у всьому світі, тож бачать позитивні сторони у будь-якій ситуації і завжди шукають у людях щось хороше і абсолютно не злопам’ятні.

А з 06:00 до 08:00 год народжуються дуже креативні й творчі особистості, які покладають великі надії на всіх і вся. Їхнім лідерським якостям можна тільки позаздрити – завжди йдуть напролом і ведуть за собою маси.

Народжені з 08:00 до 10:00 год. дуже спокійні. Вони завжди перебувають у гармонії із собою та оточенням, однак воліють побути на самоті, ловлячи дзен.

Народжені з 10:00 до 12:00 год. не люблять сидіти на місці, вони дуже активні. Причому, не тільки у фізичному плані, а й в духовному – навколо них завжди збирається багато люду, всі хочуть з ними поспілкуватися.

Дуже амбітні люди, які народилися з 12:00 до 14:00 год. Це помітно ще з раннього віку. У них завжди хороші оцінки у школі та й загалом у навчанні, а згодом проявляється ще й бажання збудувати гарну кар’єру. Вони здатні подолати скільки завгодно перешкод.

Ті, хто з’явився на світ з 14:00 до 16:00 год., люблять пригоди і хочуть нових знайомств. Авантюризм – у їхній крові. Вони часто думають про подорож до найдальших куточків Землі і готові жити в найбільш аскетичних умовах заради нових вражень та відчуттів.

З 16:00 до 18:00 год. народжуються проникливі люди, що довго думають, перш ніж ухвалити навіть найменше рішення. Як то кажуть: сім разів відміряй і один раз відріж. Народжені у цей час надзвичайно життєрадісні і намагаються ігнорувати недоліки інших.

Народжені з 18:00 до год. 20:00 - ідеальні друзі. У їхній компанії ніхто не почуватиметься «не у своїй тарілці». З ними добре абсолютно всім, бо такі люди вміють знаходити правильний підхід – і до старенької сусідки, і маленької дитини, і до сварливої продавчині… Вони часто допомагають іншим у вирішенні найскладніших проблем.

Люди, народжені з 20:00 до 22:00 год. , не просто хочуть, а вимагають, аби їх успіхи цінували інші. Для них важливо бути в центрі уваги й робити «поступки», звертаючи свою дорогоцінну увагу на когось. Але вони дійсно можуть допомогти у вирішенні практично будь-яких питань.

І насамкінець народжені з 22:00 до 24:00 год. точно знають, чого хочуть. Вони використовують усю свою енергію, щоби досягти успіху і це їх мотивує. Лише задумавшись про майбутній результат, вони можуть його навіть перевершити.

Фото із сайту Радіо Трек

92 запитів за 0,230