Чоловік самотужки врятував двох рибалок-односельців

today 25.01.2023 query_builder 08:35 remove_red_eye 1467 bookmarks Новини

Кілька днів морозної погоди недостатньо, аби крига стала безпечною — застерігають рятувальники. Проте, через нехтування рекомендаціями фахівців Служби порятунку, маємо надзвичайні випадки.

Ледве не закінчилася трагедією для двох чоловіків риболовля на ставку поблизу села Богатирка Білоцерківського району. Обидва провалились під кригу недалеко від берега, тож деякий час ще тримались на воді та відчайдушно кликали на допомогу. На щастя, крики потерпілих почув місцевий мешканець Юрій Пастушенко, який проходив повз, інформує головне управління ДСНС України у Київській області.

Не розгубившись, Юрій розпочав "рятувальну операцію". Згуртувавши місцеве населення, чоловік зупиняв проїжджаючі автівки та знайшов і зв'язав декілька мотузок, аби докинути їх до потерпілих. Після чого на сусідському човні почав просуватися на допомогу рибалкам. Обох їх підтягнув за допомогою мотузки до човна. Від госпіталізації "горе - рибалки" відмовились. Сказати, що чоловікам пощастило, не сказати нічого. Адже односелець подарував їм друге життя. Рятувальники подякували Юрію Івановичу та відзначили сміливця грамотою «За врятовані життя».

Фото - головне управління ДСНС України у Київській області

87 запитів за 0,205