За комунальні борги субсидії позбавлятимуть

today 15.02.2019 query_builder 10:26 remove_red_eye 198 bookmarks Новини

Досить неприємна новина - органи соціального захисту не призначатимуть субсидій на наступний рік за наявності боргу за опалювальний період понад 340 гривень і терміном більше одного місяця.

Про це під час наради у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ щодо монетизації субсидій заявив директор Департаменту державної соціальної допомоги Мінсоцполітики Віталій Музиченко, повідомляє «Укрінформ».

"Ми передбачили певну систему контролю за сплатою громадянами житлово-комунальних послуг. Як відомо, субсидії призначаються до кінця опалювального періоду. Тобто термін дії субсидій, які наразі призначені, - до 30 квітня 2019 року.

У травні при зверненні громадян за оформленням субсидій на наступний рік, або при визначенні права на одержання субсидій в автоматичному режимі, коли не потрібно окремо звертатися, органи соцзахисту населення будуть отримувати дані від надавачів послуг про наявність простроченої заборгованості", - заявив Музиченко.

Він також додав, що якщо сума простроченої заборгованості понад 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (зараз це 340 грн), і термін несплати більше одного місяця, то житлова субсидія не призначатиметься.

92 запитів за 0,295