Кінопрем’єра у Боярці. Режисер фільму “ПОЗИВНИЙ БАНДЕРАС” презентує стрічку в міському БК

today 10.11.2018 query_builder 12:58 remove_red_eye 264 bookmarks Новини

У Будинку культури Боярки 18 листопада о 16 год. відбудеться непересічна подія - прем'єра детективного екшену "Позивний "Бандерас" та зустріч з авторами однойменного роману Сергієм Дзюбою та Артемієм Кірсановим.

У програмі заходу, який розпочнеться о 16 годині, показ фільму, спілкування із знімальною групою кінострічки, презентація книги "Позивний Бандерас" та автограф-сесія. В основу роману і стрічки покладено щоденники нацгвардійця Сергія Башкова з позивним "Індіанець" та розповіді воїнів АТО.

Восени 2014 року в зоні проведення Антитерорестичної операції группа розвідників на чолі з капітаном Антоном Саєнком (позивний "Бандерас") намагається запобігти диверсії та знешкодити російського підривника Ходока. Завдання ускладнюється тим, що події відбуваються неподалік рідного села Бандераса...

Режисер фільму Заза Буадзе, знаний широкому загалу за стрічкою "Червоний". Організовує презентацію ГО "Валькірія" за підтримки місцевої влади.

Захід приурочено до 100-ліття перебування корпусу Січових Стрільців у Боярці та відкриття (о 13:00 на станції «Боярка») барельєфу полковнику армії УНР Юрію Отмарштейну. Вхід вільний.

92 запитів за 0,258