«Фортеця Гетьмана» презентує єдину експозицію фігур видатних українців

today 12.06.2018 query_builder 15:07 remove_red_eye 767 bookmarks Новини

Ресторанно-готельний комплекс "Фортеця Гетьмана", що в Гатному, запрошує жителів та гостей передмістя відвідати унікальний фестиваль, який пройде на території комплексу 16 червня. Серед головних "фішок" культурного заходу - виставка фігур видатних українців. "Фортеця Гетьмана" - чи не єдине місце в Україні, де діє музей, на кшталт, Мадам Тюссо в Лондоні.

Більше того, українські фігури виготовлені вже за сучасними технологіями та вражають своєю натуральністю.

З 11 по 16 червня включно кожен охочий зможе в цьому переконатися. Фігури видатних українців експонуватимуться у великому залі закладу. Увінчає тиждень української культури етнофест, що пройде біля стін "Фортеці". Тут ярмаркуватимуть національні виробники та майстри. До речі, при ресторані працює магазин, де за помірними цінами завжди можна придбати натуральні продукти власного виробництва: ковбаси, оселедець, сало...

Це унікальна можливість для жителів передмістя відвідати рідкісну експозицію, адже у майбутньому більшість фігур буде перевезена до Києва, де планують відкрити сучасний музей української культури та історії. Автори проекту вивчали досвід провідних європейських музеїв та вирішили за допомогою надсучасних технологій презентувати славетну українську минувшину.

92 запитів за 0,236