Щоб підтримати сільського голову Андрія Кріпака, крюківщинці вийшли на мітинг до стін генпрокуратури

today 08.02.2019 query_builder 20:06 remove_red_eye 863 bookmarks Новини

Сьогодні, 8 лютого, сотні жителів Крюківщини вийшли на мітинг під Генеральну Прокуратуру, щоб підтримати свого сільського голову. За словами мітингарів активісти за підтримки нардепів здійснюють на нього тиск. Головна причина протистояння – поява на масиві Оришки кладовища.

Історія питання сягає ще початку нульових. Тоді під забудову була придбана ділянка, що знаходиться по сусідству з територією, на якій запланували цвинтар. Коли ж впритул підійшли до питання його облаштування, забудовник збагнув, що такий поворот подій аж ніяк не сприяє його комерційній діяльності. Зрозуміло, адже котеджі з краєвидом на цвинтар одразу падають в ціні.

Активісти, які виступають проти нового кладовища на масиві, запевняють, що його поява там незаконна. Суд заборонив проектування кладовища та затвердження детального плану території.

Натомість директор КП «Благоустрій Крюківщини» Олександр Буряк наголошує: «У нас в селі проживає 15 тисяч осіб. Насправді ховати вже немає де. Тому люди обурені».

Відтак мітингарі передали до Генпрокуратури листа з підписами 1500 жителів села, які вимагають, щоб припинилися втручання в господарську діяльність. А під стінами царини Феміди крюківщинці скандували гасла на підтримку сільського голови, якому тиждень назад правоохоронці намагалися вручити підозру.

У той же час крюківщинський мер переконаний, що ця справа надумана, а рішення, прийняті сільською радою, не суперечать забороні суду.

place Адреса

Крюківщина. Мітинг на підтримку Андрія Кріпака

access_time Графік роботи

Андрій Кріпак. Крюківщина

92 запитів за 0,235