Де можна продегустувати вина Goodwine, які вціліли після ракетного удару по складу в Стоянці

today 11.08.2022 query_builder 07:53 remove_red_eye 90 bookmarks Новини

Під час активних бойових дій на Київщині через влучення російської ракети повністю зруйнувало склад компанії GoodWine у селі Стоянка. На складі було 1,6 млн пляшок вина, із них - 15 тисяч колекційних.

Пляшки вина, які "вижили" після удару, компанія виставила на продаж. Сьогодні у київському барі UnderWu відбудеться незвична дегустація вин. Гості зможуть спробувати чотири різні вина, які вціліли після влучання російської ракети по складу Goodwine. До кожного з них шеф UnderWu підбере закуски. Музична концепція вечора продовжуватиме винну: співзасновник бару Ігор Постоєнко ставитиме вініли та розповідатиме про музику, яка свого часу також "вижила" та еволюціонувала, спричинивши появу нових жанрів, пише bzh.life.

Крім того, гості закладу зможуть взяти участь у благодійному аукціоні, під час якого зможуть придбати ексклюзивну пляшку вина та вінілову платівку. Благодійна подія відбудеться 11 серпня о 18:00, за адресою: вул. Велика Васильківська, 44а. Вартість входу на благодійний захід – 1200 грн.

Фото - БЖ

92 запитів за 0,165