Де на Київщині будуть відкриті модульні містечка

today 28.06.2022 query_builder 07:50 remove_red_eye 368 bookmarks Новини

Незабаром модульні містечка планують відкрити у Гостомелі, Макарові та селі Кухарі Вишгородського району.

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на Telegram-канал "Київська обласна військова адміністрація".

Модульне містечко - це тимчасове житло, де є кімнати для проживання, гігієни (туалет/душ), харчування (кухня та їдальня). Будиночки забезпечені освітленням, системою обігріву, водопостачанням, а також необхідними меблями та обладнанням.

Модульні містечка вже встановлені в деяких населених пунктах області.

У Бородянцці на центральному стадіоні містечко складається з 88 кімнат з можливістю розміщення 88 сімей (з розрахунку 4 людини на одну кімнату). Нині заселення майже завершено.

У Бучі на території паркінгу ТЦ "Варшавський" і території школи №3 розміщено по 88 модулів на кожній локації. Заселення продовжується.

Найближчим часом планують відкрити модульні містечка у Гостомелі, Макарові та селі Кухарі Вишгородського району. Також розглядаються для встановлення модулів такі населені пункти: смт Димер, смт Велика Димерка та село Дмитрівка Бучанського району.

Порядок заселення визначає орган місцевого самоврядування. Наприклад, у Бучі першочергове право на тимчасове проживання мають: багатодітні сім’ї; сім’ї з неповнолітніми дітьми; люди з інвалідністю I та II групи; учасники бойових дій; люди з інвалідністю внаслідок війни, особи, зазначені частиною першою статті 10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".

У будь-якому випадку мешканці, які втратили житло та потребують тимчасового розміщення, мають звертатися до виконавчого комітету міської, селищної, сільської ради (жителям Гостомельської територіальної громади – до Гостомельської селищної військової адміністрації).

Фото ілюстративне з відкритих джерел

87 запитів за 0,181