Де скуштувати найсмачніші бургери передмістя?

today 09.08.2021 query_builder 11:01 remove_red_eye 2181 bookmarks Новини, Смачні місця

Для Боярки новий заклад харчування - завжди подія. Адже жителі міста люблять смачно поїсти, добре розважитись, зустрітися з друзями та загалом гарно провести час. Саме такою подією цього року стало відкриття бургер-бару "Your Cafe", який вже встиг отримати приз глядацьких симпатій від боярчан та по праву став першою крафтовою бургерною міста.

Сьогодні ми в гостях у власника бару - Андрія Коновалова.

- Розкажіть, як та коли з'явилась ідея готувати бургери?

- Шлях до свого кафе розпочався не з їжі. Вісім років тому я з дружиною відкрив прокат дитячих авто і самокатів на стадіоні "Зеніт". А потім люди самі підказували, що їм необхідно. Наприклад, говорили, що варто облаштувати точку, де можна було б попити кави, лимонаду. Потім з'явилися хот-доги. Спочатку було літнє кафе, де можна було придбати морозиво, ті ж хот-доги, різноманітні напої, трохи пізніше бургери. Саме тоді почав вивчати досвід виробників бургерів із різних країн, бо мав намір запровадити виготовлення оригінальних, так би мовити фірмових бургерів. Тож на момент відкриття стаціонарного закладу, який працював би протягом року, в мене вже були свої рецепти, але мене не задовольняв смак булочок. І тут прийшов на допомогу один із клієнтів, за його порадою я звернувся до власника київської приватної пекарні, що виготовляє булочки для бургерів мережі "М'ясторія". Спробував, булочка сподобалася. Так, ми домовилися про постачання продукції з компанією "Брецель" для нас. Тепер вони привозять нам неймовірно смачні булочки двічі на тиждень.

- Чи раніше Ви працювали у сфері харчування?

- Ні, але я завжди любив готувати. Ще в дитинстві мама прибігала з роботи пообідати, а я намагався їй щось приготувати.

Розпочиналося з яєчні, але поступово освоював більш складні страви. Тож готувати я любив завжди. Робив навіть торти, з досить складною рецептурою. Але це більше хобі. Я просто відчуваю, які інгредієнти треба додати для того, щоб страва заграла новим ароматом і смаком!

У мене завжди був підприємницький хист та велике бажання готувати для людей якісні страви з якісних продуктів, тому й організував цей заклад харчування.

- Чи складним був шлях до відкриття закладу в карантин?

- Бургер-бар відкрився за 4 дні до оголошення локдауну. Але, ще працюючи на стадіоні "Зеніт", ми налагодили доставку своєї продукції на замовлення. За перші 4 дні роботи навіть встигли провести два банкети. Людям сподобалося. У нас хороший шеф-кухар, у мене з ним непоганий тандем. Ми продовжували працювати і під час обмежень, виконуючи замовлення на доставку!

- У Вас дуже стильне місце, хто допомагав Вам оформити приміщення?

- Проєкт приміщення почали готувати два дизайнери. Заклад дійсно має свій стиль. Спочатку я уявляв зовсім інший дизайн. Хотів у стилі кантрі, стилі американських придорожніх барів. Дизайнери нам надали свій проєкт - за їх баченням, заклад мав бути в стилі поп-арт. У процесі ремонтних робіт я зрозумів, що без внесення певних змін нічого не вийде.

Сів за комп'ютер, намалював, після чого почали втілювати в життя. Деякі ідеї приходили вже під час виконання робіт. Атмосфера відчувається одразу. Навіть коли проходиш повз і бачиш підсвічену барну стійку, неонову вивіску, то розумієш, що там щось неординарне, класне, яскраве, стильне.

- Як оцінюєте розвиток таких закладів у передмісті Києва? Наразі які спостерігаються тенденції?

- Я відчуваю колосальну недовіру людей до ресторанного бізнесу в передмісті. Люди звикли, що тут поганий сервіс, і вже не вірять, що може бути інакше. Ми докладаємо чимало зусиль, щоб змінити ці стереотипи.

У нас можна замовити через сайт, прийти у бургерну поїсти, є бургери, піца, салати, десерти, фреші та інше. Відчути себе у справжньому барі, з коктейлями та різноманітними напоями - те, чого так не вистачало місту. Ми постійно проводимо акції для наших відвідувачів. Нещодавно до обіду пригощали всіх гостей смачною крафтовою кавою свіжого обсмажування, яку ми знайшли теж завдяки постійному клієнту закладу. Ми не ідеальні, та постійно на шляху до цього.

Про всі наші вдосконалення пишемо у соціальних мережах - Instagram та Facebook - @yourcafeboyarka До речі, у нашої піци вже з'явилися свої прихильники, купують її тільки у нас. Для її приготування закуповуємо лише італійське борошно.

- Із цього величезного бургерного меню, який ваш улюблений?

- Чілі-бургер, мабуть, найулюбленіший, хоча всі подобаються.

А замовляють найчастіше крафтові - "Блек-бургер" і "Стар-бургер" із телятиною. Хіт минулого сезону "Техас" зі свининою.

- Які у вас плани на майбутнє?

- Щодо планів, то маємо намір розширюватися та налагодити доставку у сусідні населені пункти. Ще я особисто хотів би, щоб наш бар став культовим місцем, де можна з друзями випити справжнього живого пива, повечеряти, переглянути футбол чи послухати музику. Думаю, що спробуємо запросити музикантів та запропонувати людям новий формат відпочинку. Слідкуйте за мережами та нашими новинами на www.yourcafe.com.ua

Та й взагалі ми завжди відкриті до спілкування, вдячні порадам наших гостей, тому із задоволенням вислухаємо ідеї наших майбутніх та постійних клієнтів!

Наша адреса: м. Боярка, вул, Білогородська, 19 а.

Тел. 063 180 33 99.

https://yourcafe.com.ua/

87 запитів за 0,174