Діти за школою ракету знайшли і до директора її понесли (15.11, Бучанський район) (є відео)

today 16.11.2022 query_builder 14:04 remove_red_eye 912 bookmarks Новини

«За школою діти знайшли збиту ракету і несуть показати», - таке повідомлення в розпал вчорашнього масованого обстрілу Київщини було отримано на спецлінію «102» від керівника одного із навчальних закладів Бучанського району. Про це повідомив начальник поліції Київської області Андрій Нєбитов.

«Те, що діти під час ракетної загрози знаходились на вулиці, те, що дорослі відкрито ігнорували повітряну тривогу – вища міра безвідповідальності. Той же факт, що малеча так легковажно поводилась із вибухонебезпечними предметами, які несуть реальну загрозу життю і здоров’ю – просто шокує», - написав очільник поліції Київщини.

І батьки, і вихователі, і адміністрація навчальних закладів беззаперечно несуть відповідальність за життя і здоров’я наших дітей. Втім, вчитись бути слухняними та дотримуватися правил поведінки треба у родині, тим більше зараз, коли загроза ворожих атак може чатувати кожної миті, практично всюди.

«Вкотре закликаю дорослих подбати про те, щоб діти знали і дотримувались простих заходів безпеки. Під час повітряної тривоги проходили в укриття, розуміли, що в разі виявлення небезпечних предметів чіпати їх не можна, треба повідомити дорослим або подзвонити до поліції», - наголосив Нєбитов.

Фото та відео - поліція Київської області

92 запитів за 0,180