Дитячо-наукова студія “Robox” (дитячий гурток, Святопетрівське): навчаємось, граючись

today 24.11.2018 query_builder 11:53 remove_red_eye 1073 bookmarks Довідник, Дитячі гуртки та секції, Новини

Саме це педагогічне гасло першим мені спало на думку, завітавши на заняття до дитячо-наукової студії "ROBOX". Тут діти вивчають основи механіки, природні явища, зрештою, розвивають свої інженерні здібності за допомогою LEGO науки.

- Діти не лише з кольорових кубиків (конструктора) складають дивовижні механізми, а й головне, використовуючи планшет, програмують їх. І це при тому, що наймолодшим відвідувачам студії лише 5 років, - розповідає інструктор Лілія Антонюк.

Загалом юні конструктори займаються в двох вікових групах - 6-9 років та 10-14 років. Від віку відвідачів залежить і тривалість заняття. Для молодшої групи - це півтори години, а для старшої - дві. LEGO науку вивчають раз на тиждень. Заняття проходять щоденно з суботи до середи, у дві зміни.

Що цікаво - у студії дитина обов'язково працює в парі. Це, безумовно, сприяє поліпшенню комунікаційних навичок дитини.

Загалом LEGO наука має багато переваг. Адже пошук практичних рішень розвиває логіку, сприяє зростанню природного бажання дітей досліджувати і відкривати. Фахівці стверджують, що діти будуть більш ефективно вивчати такі предмети, як математика, фізика і техніка.

Набір дітей до груп дитячо-наукової студії "ROBOX" ще триває.

Дізнатися більше про умови навчання можна за телефоном

068-219-46-46.

Студія знаходиться в приміщенні сільського клубу:

с. Святопетрівське, вул. Центральна, 123.

call Телефон

068-219-46-46

place Адреса

с. Святопетрівське, вул. Центральна, 123. Дитяча студія

93 запитів за 0,221