Для жителів постраждалих від війни територій Київщини – організовано виїзди мобільних медичних бригад

today 12.06.2022 query_builder 12:34 remove_red_eye 397 bookmarks Новини

Мобільні медичні бригади від МОЗ та ВООз найближчим часом проведуть понад 120 візитів до громад та понад 1500 консультацій з питань первинної медичної допомоги для постраждалих від війни пацієнтів.

Нагадаємо, що 11 червня голова Бюро ВООЗ в Україні доктор Jarno Habicht разом із заступницею міністра охорони здоров'я України Iryna Mykychak відвідали Мощун, Бучу та Гаврилівку - населені пункти Київщини, які зазнали значних руйнувань в умовах війни.

Так, за оцінками ВООЗ, кількість осіб із хронічними захворюваннями в муніципалітеті Буча становить приблизно 10 тис. осіб, і ще до 20 тис. таких же осіб є в громадах Гостомеля, Бородянки та Димера.

Для забезпечення доступу до первинної медичної допомоги та лікарських засобів у постраждалих районах Київської області, МОЗ у партнерстві з Бюро ВООЗ в Україні та Академія Сімейної Медицини України/ Academy of Family Medicine of Ukraine ініціювали проєкт підтримки системи первинної медичної допомоги у форматі мобільних медичних бригад.

Метою проєкту є наближення основних медичних послуг до жителів Гостомеля, Макарова, Бородянки, Димера, Іванкова та інших сусідніх громад, - про це повідомляє МОЗ у Фейсбуці, пише Київська обласна військова адміністрація.

Фото - Київська обласна військова адміністрація

92 запитів за 0,177