Дмитро Волошановський із Святопетрівського – срібний призер Чемпіонату Європи з сумо

today 12.10.2022 query_builder 09:08 remove_red_eye 82 bookmarks Новини

Нещодавно відбувся Чемпіонат Європи з сумо серед юнаків та дівчат, в якому взяли участь понад 300 спортсменів, що представляли 12 країн. Першість проходила в Естонії. Гостей свята спорту гостинно вітало місто Раквере.

Збірна України посіла 1 місце у командному заліку за кількістю медалей, здобутих спортсменами до 18 років, 3-тє місце – до 16 та 14 років. Гідно представив Київщину на цих змаганнях борець КП «Святопетрівський спортивний клуб» Дмитро Волошановський. Серед 16-річних спортсменів наш сумоїст виборов друге місце у ваговій категорії 95 кг. У ході турніру він переміг представників Польщі, Естонії та Угорщини. І лише у фінальній сутичці поступився поляку.

Також вихованець тренерів Ярослава Загороднього та Євгена Кравчинського здобув третє місце в командній боротьбі. Вітаємо спортсмена, його тренерів з успішним виступом на престижних міжнародних змаганнях. Так тримати! Щира подяка від спортсмена за фінансову допомогу Білогородському сільському голові Антону Овсієнку.