До кінця 2022 року розмір пенсій планують переглянути двічі

today 03.08.2022 query_builder 07:22 remove_red_eye 135 bookmarks Новини

До кінця цього року уряд планує двічі здійснити перерахунок пенсій у бік підвищення. Крім загального зростання виплат для усіх громадян пенсійного віку, окреме підвищення отримають люди, яким виповнилося 70 або більше років. Про це в ефірі національного телемарафону розповіла міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович, пише "Дзеркало тижня".

Зокрема, перше підвищення буде стосуватися людей поважного пенсійного віку 70+. «З 1 жовтня урядова програма підтримки пенсіонерів поважного віку буде розширена на категорію 70+. Пенсіонери, яким виповнилося 70 років, отримають доплати до своєї пенсії у розмірі 300 гривень. Таким чином, для цієї категорії населення, при наявності в особи повного страхового стажу, мінімальна пенсія становитиме 3000 гривень», – підкреслила Жолнович.

Друге підвищення пенсії відбудеться наприкінці року і пов’язане зі збільшенням прожиткового мінімуму для населення - з 1 грудня він зросте до 2684 гривень.

«Також запланований перерахунок всіх пенсій та допомог вже в грудні, коли у нас в черговий раз підвищиться на 3,5% прожитковий мінімум», – розповіла міністерка.

Фото з відкритих джерел

92 запитів за 0,181