До медзакладів Київщини вже надійшло 25 тонн медикаментів

today 11.03.2022 query_builder 08:14 remove_red_eye 154 bookmarks Новини

У Київській області розвернули логістичний центр для зберігання гуманітарної допомоги лікарських засобів та витратних матеріалів. Склад забезпечує отримання закладами охорони здоров’я необхідних медичних препаратів відповідно до їхніх потреб. Функціонування центру забезпечують працівники Департаменту охорони здоров’я Київської обласної військової адміністрації. Наразі всі заклади охорони здоров’я, що звертались за медикаментами, отримали їх у повному обсязі. До лікарень вже надійшло близько 25 тонн медикаментів, інформує Київська обласна військова адміністрація.

На складі вже зібрано необхідний запас ліків, а саме антибактеріальні, знеболюючі препарати, які за необхідності можуть отримати всі заклади. Зараз на складі є близько 7 тонн препаратів та витратного матеріалу.

«Важливо, щоб усі люди, хто потребують медичної допомоги, отримували належне лікування в повному обсязі. Тому ми робимо все для того, аби всі заклади охорони здоров’я отримували необхідні препарати для порятунку пацієнтів», – зазначив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

Фото - КОДА

92 запитів за 0,173