ДП «Антонов» має намір побудувати в Гостомелі невеликий пасажирський термінал, який зможе конкурувати з аеропортом Київ

today 24.06.2022 query_builder 20:50 remove_red_eye 239 bookmarks Новини

Крім того, в зруйнованому аеропорту Гостомеля планують збудувати термінал, який дозволить створити вантажний хаб. Про це в інтерв`ю Forbes розповіли в.о. гендиректора держпідприємства Євген Гаврилов та в.о. заступника гендиректора з операційної та адміністративної діяльності Віктор Авдєєв.

У Гостомелі планується створення компанії під умовною назвою Antonov Technic, яка забезпечуватиме повний комплекс технічного обслуговування літаків сімейства «Ан» та, можливо, інших типів повітряних суден.

«Обов'язково відновимо льотно-випробувальну базу «Антонова», щоб продовжувати модернізацію існуючих типів літаків та розробляти нові. Маємо намір продовжити будівництво літаків Ан-178, Ан-132, Ан-32П. Про нові перспективні розробки розповідати публічно поки що передчасно», – зазначив Авдєєв.

За словами Гаврилова, «Антонов» планує залучити приватні інвестиції для будівництва невеликого пасажирського терміналу, який зможе конкурувати з аеропортом Київ. «Цим терміналом буде зручно користуватися мешканцям міст-героїв Ірпінь, Гостомель, Буча та інших прилеглих населених пунктів», – додав він. Загалом ДП «Антонов» оцінює свої збитки через війну в понад $1 млрд, плюс – найбільший в світі транспортник Ан-225 «Мрія».

На фото - один з проєктів, сайт zn.ua

92 запитів за 0,186