Ексдержавному реєстратору повідомлено про підозру у незаконній реєстрації прав власності на земельні ділянки на Бучанщині вартістю понад 50 млн грн

today 09.11.2022 query_builder 17:39 remove_red_eye 49 bookmarks Новини

Прокурори Київської обласної прокуратури повідомили про підозру колишньому державному реєстратору за фактом несанкціонованої зміни інформації, яка обробляється в автоматизованих системах (ч. 3 ст. 362 КК України).

«Згідно з матеріалами слідства, підозрювана, будучи на посаді державного реєстратора комунального підприємства, зареєструвала за приватним сільськогосподарським підприємством право власності на 10 земельні ділянки загальною площею 23 га на території Бучанського району. Зробила вона це за заявою директора товариства, при цьому не перевірила на відповідність законодавству всі подані заявником документи», - йдеться у повідомленні Київської обласної прокуратури.

Внаслідок протиправних дій державного реєстратора з комунальної власності незаконно вибули земельні ділянки вартістю понад 50 млн грн.

Досудове розслідування здійснювалося СУ ГУ Нацполіції в Київській області за оперативного супроводу відділу протидії кіберзлочинам в Київській області Департаменту кіберполіції Нацполіції України.

92 запитів за 0,173