Електопостачання відновлено в 38 населених пунктах Київщини

today 09.03.2022 query_builder 14:36 remove_red_eye 312 bookmarks Новини

Вчора аварійним бригадам вдалося повернути світло ще для 8900 родин, що мешкають у 38 населених пунктах області. Аварійно-відновлювальні роботи на Київщині продовжуються, щойно бригади отримують можливість їх безпечно виконувати, інформує ДТЕК Київські регіональні електромережі.

На Макарівщині вдалося повернути світло повністю або частково в 36 містечок та сіл: Борівка, Великий Карашин, Калинівка, Карашин, Кодра, Козичанка, Лисиця, Макарів, Небелиця, Ніжиловичі, Рожів, Садки, Садки-Строївка, Ситняки, Червона Слобода, Шнурів Ліс, Бишів, Весела Слобода, Вільне, Грузьке, Козичанка, Конопельки, Маковище, Мар'янівка, Нові Опачичі, Пашківка, Соснівка, Юрівка, Леонівка, Лишня, Мостище, Новосілки, Осиково, Чорногородка, Яблунівка та Ясногородка.

Також частково повернули світло у Старі Петрівці та Нові Петрівці. 9 березня в цьому районі ми продовжимо роботи з відновлення електропостачання.

Без світла залишаються мешканці понад 446 населених пунктів у Київській області. Ситуація ускладнена активними бойовими діями. Тридцять аварійних бригад безперервно працюють, щоб оперативно відновлювати електропостачання населених пунктів у Київській області, які постраждали через бойові дії. Компанія співпрацює з Територіальною обороною та Збройними силами України для отримання доступу до місць пошкоджень.

92 запитів за 0,158