Електричка Васильків-Київ ходитиме рідше, ніж раз на годину (є розклад руху)

today 22.12.2021 query_builder 18:12 remove_red_eye 2500 bookmarks Новини, Довідник, Розклад потягів (расписание электричек)

«Укрзалізниця» завершила електрифікацію ділянки з Василькова-1 до станції Васильків-2. Це дозволить запустити прямі електрички безпосередньо з міста до Києва. На новій ділянці вже випробували новий електропотяг, інформує «Хмарочос».

«Це буде перший новий маршрут приміського сполучення в Києві за останні десятиліття», — сказав заступник міністра фінансів Олександр Кава.

Учасник групи «Транспорт Києва» Олександр Мажара опублікував фото графіку курсування нової електрички Васильків-2–Київ, який запустять 29 грудня.

На жаль, ввечері та вранці електричка їздитиме рідше, ніж раз на годину. А вдень інтервали перевищуватимуть 2,5 години. Згідно з розкладом, електрички курсуватимть як без зупинок, так і із зупинками. Час у дорозі із зупинками сягатиме 57 хвилин, без зупинок - 39 хвилин.

Васильків розташовано за 25 кілометрів від столиці, тут живе 40 тисяч людей, більшість із них навчаються або працюють у Києві та їздять туди на маршрутках і власних автомобілях.

Поки що приміським потягом можна скористатися лише діставшись на маршрутці до станції Васильків-1, що розташована у селі Калинівка. Натомість станція Васильків-2 розташована в самому місті. Васильківський експрес «Укрзалізниця» запускає в межах проєкту City Express, покликаному налагодити сполучення між Києвом та містами-супутниками.

Фото із сайту «Хмарочос»

93 запитів за 0,192