Фастівчани займалися контрабандою старовинних монет Римської імперії та Кримського ханства (фото+)

today 27.02.2023 query_builder 16:53 remove_red_eye 86 bookmarks Новини

Подружжя з Фастова через оператора міжнародних поштових відправлень під виглядом документів незаконно відправило до Сполучених Штатів Америки старовинні монети, інформує Київська обласна прокуратура.

Згідно з висновком експертів, підозрювані відправили 210 монет Римської імперії та Кримського ханства. Вони становлять колекцію археологічних предметів першої половини I століття н.е. – XVI століття н.е. і належать до культурних цінностей. Під час митного огляду виявлено приховані від митного контролю культурні цінності.

За місцем проживання подружжя, у результаті проведеного обшуку, виявлено та вилучено значну кількість стародавніх монет, мобільні телефони, сім-карти та докази здійснення міжнародних відправлень. Тож за процесуального керівництва Київської обласної прокуратури двом мешканцям Київщини повідомлено про підозру у закінченому замаху на контрабанду культурних цінностей (ч. 2. ст. 15, ч. 2 ст. 201 КК України). Досудове розслідування здійснюють слідчі ГУ СБ України у м. Києві та Київській області, оперативний супровід - ГВ «Д» УЗНД ГУ СБ України у м. Києві та Київській області.

Фото - Київська обласна прокуратура

87 запитів за 0,164