Генштаб ЗСУ надав оперативну інформацію станом на 06 год 19.03.2022 щодо російського вторгнення

today 19.03.2022 query_builder 07:56 remove_red_eye 110 bookmarks Новини

Розпочалася двадцять четверта доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.

Як повідомляє Генштаб ЗСУ, збройні Сили України та інші підрозділи Сил оборони продовжували завдавати удари по угрупованнях військ ворога, який намагався утримати захоплені рубежі.

Зенітними ракетними військами та винищувальною авіацією України було уражено 12 повітряних цілей ворога: 2 літаки, 3 гелікоптери, 3 БПЛА та 4 крилаті ракети.

Також знищено кілька колон техніки окупантів в Миколаївській та Сумській області, втрати ворога уточнюються. Крім того, внаслідок нанесення вогневого ураження по противнику, знищено командувача 8-ї загальновійськової армії Південного військового округу генерал-лейтенанта Андрія Мордвічева.

Існує ймовірність, що військово-політичним керівництвом РФ буде прийнято рішення щодо внесення змін до існуючого законодавства та розпочато відкриту мобілізацію для продовження затяжної, виснажливої війни. З метою виправдання таких дій, не виключається здійснення низки провокацій на території РФ із загибеллю мирного населення, як це було зроблено перед початком другої чеченської кампанії. Це надасть можливість провладній верхівці ухвалити рішення щодо оголошення воєнного стану та тотальної мобілізації громадян.

З території України продовжують доправляти загиблих та поранених військовослужбовців ворога. Так, у місті Гомель для прийому і лікування поранених окупантів залучені усі медичні заклади, що мають хірургічні відділення. Хірурги працюють цілодобово, усі планові операції білоруських громадян або відмінено, або перенесено на невизначений термін. Фіксується великий відсоток смертності серед важкопоранених російських загарбників.

Ворог продовжує нести суттєві втрати. Має проблеми з логістичним забезпеченням підрозділів. Низький рівень морально-психологічного стану особового складу призводить до збільшення кількості випадків дезертирства та відмов військовослужбовців брати участь у війні проти України.

Отож, віримо у Збройні Сили України! Разом переможемо! Слава Україні!

92 запитів за 0,199