Головою Київської ОДА призначено Василя Володіна. Нардеп Дубінський привітав губернатора

today 18.06.2020 query_builder 09:28 remove_red_eye 476 bookmarks Новини

Сьогодні у Київській ОДА відбулося представлення нового очільника області. Ним прогнозовано став Василь Геннадійович Володін, який до цього три місяці був тимчасово виконуючим обов’язки голови облдержадміністрації.

Перший заступник керівника Офісу президента України Сергій Трофімов, представляючи нового губернатора області, зазначив, що за час роботи в ОДА Василь Геннадійович зарекомендував себе як ефективний менеджер, який за короткий період зміг зібрати потужну команду, котра успішно втілює на Київщині президентські програми.

«Зараз в Україні реалізується проєкт президента «Велике будівництво». У Київській області це будівництво і реконструкція шести шкіл, семи дитячих садочків, п’яти стадіонів, 31 медзаклад і реконструкція і капітальний ремонт близько 84 кілометрів доріг загального користування», - підкреслив Трофімов.

Василь Володін, виступаючи перед присутніми наголосив, що й надалі працюватиме над виконанням державних і регіональних програм, найближчим часом проведе модернізацію та оптимізацію департаментів, запропонує президенту кандидатури голів райдержадміністрацій, працюватиме над підсиленням районів кадрами.

Серед пріоритетів на посаді голови ОДА Василь Геннадійович назвав: роботу в правовому полі, децентралізацію, реформування освіти та медицини. Планується модернізація медичної сфери, будівництво соціальних об’єктів. ОДА має намір розвивати інвестиційний потенціал, створювати нові робочі місця, знижувати забруднення навколишнього середовища, поліпшувати соціальний захист населення.

Цього року буде здано в експлуатацію 49 соціальних об’єктів, залучаються кошти на спорудження 39 нових навчальних закладів, буде модернізовано дорожню інфраструктуру, проведено інвентаризацію майже 300 мостових споруд, впроваджено низку екологічних проєктів щодо модернізації очисних споруд та інше.

Нового очільника Київщини привітали міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов та народний депутат України Олександр Дубінський.

Фото із сайту zik.ua

ВІДЕО ПРЕДСТАВЛЕННЯ

place Адреса

Представлення голови Київської ОДА Василя Володіна

87 запитів за 0,178