Головою Обухівської РДА призначено М. Кравчука, а очільником Фастівської РДА став В. Литвин. Що відомо про нових лідерів районів?

today 24.05.2023 query_builder 17:33 remove_red_eye 693 bookmarks Новини

Сьогодні, 24 травня, Президент України Володимир Зеленський призначив Миколу Кравчука головою Обухівської районної державної адміністрації та Владислава Литвина - головою Фастівської районної державної адміністрації Київської області. Відповідні розпорядження №93 та №94 вже оприлюднені на офіційному сайті. Що відомо про нових лідерів районів Київської області?

Як інформують Українські Новини, М. Кравчук раніше був першим заступником директора КП "Київблагоустрій" і деякий час виконував обов'язки директора цього ж підприємства, після того як в.о. директора Миколу Бойко призначили заступником голови Київської ОДА.

В. Литвин раніше був заступником директора департаменту – начальником управління економічного розвитку департаменту економіки та цифровізації Київської обласної державної адміністрації. У 2020 році він балотувався до Бучанської районної ради 8-го скликання від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", але не був обраний.

Як повідомляв раніше Укрінформ, 10 квітня Олександра Гомона було звільнено з посади очільника Обухівської райдержадміністрації, а Юрія Волкова – Фастівської.

Фото - Укрінформ

87 запитів за 0,190