Гороскоп на 12-18 грудня 2022 для всіх знаків Зодіаку

today 12.12.2022 query_builder 07:55 remove_red_eye 81 bookmarks Новини, Таємні знання

Цього тижня можливі великі аварії на дорогах із великою кількістю жертв, природні лиха та катастрофи. Також можуть бути серйозні збої у фінансовій системі, втрата ресурсів, грошей, майна через непередбачені ситуації.

Це час любовних драм, ревнощів, взаємних претензій. Особливо складний період для людей із тонкою душевною організацією. Набагато більше людей стикатимуться з психологічними проблемами та емоційними зривами. Тому необхідно діяти дуже обережно, берегти своє фізичне та психічне здоров'я, застерігає астрологиня Марина Скаді (Марина Соколова), пише ТСН.

ОВЕН

Практично будь-яка справа протягом тижня здаватиметься вам легко реалізованою, проте не варто втрачати голову. Найважливіше – визначити, що дійсно можливо зробити і яку користь вам це принесе. Після цього починайте діяти, але обов'язково враховуйте те, що зовнішнє енергетичне тло дуже напружене і небезпечне. Пам'ятайте, що ваші слова матимуть особливу вагу для оточення, тому кожне слово необхідно ретельно зважувати.

ТЕЛЕЦЬ

Тиждень сприятливий для самостійної роботи і буде не дуже підходить для спільної діяльності. Особливо добре ви впораєтеся з тим, що вимагатиме ретельного аналізу. Будьте обережні з обіцянками, не беріть на себе нездійсненних зобов'язань. Якщо ви з будь-яких причин не дотримаєте слова, даного іншим людям протягом тижня, це може дорого коштувати в майбутньому.

БЛИЗНЯТА

Намагайтеся виявити обережність у вирішенні фінансових питань, завдяки цьому пізніше ви не раз подякуйте собі за це. Має сенс зосередитись на власній кар'єрі. Тиждень обіцяє багато можливостей для розвитку, особливо продуктивним виявиться для творчих особистостей. Дійте за своїми відчуттями, ваша інтуїція на піку, так що не відмовляйте собі в задоволенні справити враження на оточення.

РАК

Цілком імовірні приємні новини, пов'язані з вашою діяльністю, від завершення складного проєкту до несподіваної появи додаткового джерела доходів. Зважуйте кожне слово. Давайте лише ті обіцянки, які зможете виконати. Майте на увазі, що ваші близькі уважно до вас дослухаються і пам'ятатимуть усе, що ви сказали і тим більше обіцяли.

ЛЕВ

Не вступайте в конфлікти з іншими людьми, особливо в соціальних мережах, краще взагалі відкласти ґаджети подалі. У фінансовій сфері можна довіритись своїй інтуїції. Якщо останнім часом накопичилося багато запитань, які не мають однозначної відповіді, то зараз варто ненадовго забути про логіку та ухвалювати рішення, які вам підказує ваша підсвідомість. Дійте, але уникайте потрапляння у небезпечні обставини.

ДІВА

Виникає бажання боротися за своє щастя та демонструвати цьому світу всі свої таланти разом. Будьте пильні, адже негативний бік цього аспекту спонукає не лише до руху вперед, а й до агресії з боку оточення. Прямий шлях до мети не буде ні найдовшим, ні найкоротшим. Ви зіткнетеся з сильною протидією, якщо оберете лобове вирішення суперечливих питань. А ось гнучкість, дипломатія і трохи хитрощів принесуть добрі плоди.

ТЕРЕЗИ

Можливі недомовки та розбіжності з близькими людьми. У вас виникатимуть складнощі у спілкуванні з партнерами, співробітниками та з усіма, з ким ви раніше чудово ладнали. Але ситуація покращиться, якщо ви підете на невеликі поступки і не впиратиметеся. Дослухайтеся до того, що кажуть оточуючі. Висока ймовірність, що їхні слова наштовхнуть вас на цікаві ідеї та відкриють нові можливості у звичних речах.

СКОРПІОН

Відбуваються зміни у фінансовій сфері. Це може торкнутися як вашої роботи, так і інших джерел заробітку. Якщо ви сумлінно працювали, то вам вдасться досягти довгоочікуваного результату. Навколишні дивуються вашій завзятості, готові наслідувати ваш приклад. Якщо у вас все руйнується — це знак, що ви збилися з правильного шляху, але протягом тижня зможете все виправити.

СТРІЛЕЦЬ

Будьте в центрі – ви в умовах, за яких можуть проявитися ваші найкращі якості та чарівність. Якщо ви втомлюєтеся від уваги інших людей протягом дня, найкращий спосіб відволіктися та відновити сили – влаштувати енергетичне чищення вашого будинку та просто навести лад. Сконцентруватися можна на тих куточках житла, до яких вам зазвичай байдуже. Приведіть свої фінанси до ладу і почніть відкладати хоч якусь суму.

КОЗОРІГ

Доведеться відмовитись від ілюзій на користь дійсності. Якщо в останні тижні вам вдавалося витрачати більше, ніж ви звикли заробляти, настав час переглянути свої стосунки з грошима. Ви відчуєте себе стратегом, який має покроково розписати план досягнення цілей. Протягом тижня постарайтеся все намітити та обміркувати. Намагайтеся не хапатися за все й одразу, а вирішувати завдання поступово.

ВОДОЛІЙ

Вам слід чітко визначити свої бажання. Протягом тижня доведеться займатися робочими справами та вирішувати фінансові питання, тому поставтеся до того, що відбувається, з високою відповідальністю. Ви можете опинитися перед непростим вибором або зіткнетеся зі складним завданням. Якщо вам вдасться знайти баланс між голосом розуму та емоціями, вам вдасться впоратися з будь-якою проблемою.

РИБИ

Набагато складніше ухвалювати рішення, бо виникають непередбачувані труднощі, переважно, у любовній сфері. Намагайтеся відпустити токсичні взаємини і зайнятися питаннями заробітку. Ви проходите випробування, водночас у Всесвіту немає бажання вас образити. Зараз ви стаєте сильнішими і зможете просунутися у вирішенні низки складних питань. Короткострокові домовленості, досягнуті протягом тижня, принесуть значний прибуток.

Фото з відкритих джерел

91 запитів за 0,199