Гороскоп на 2022 рік

today 01.01.2022 query_builder 13:34 remove_red_eye 608 bookmarks Новини, Таємні знання

Ось і завітав до нас Новий 2022 рік. Рік райдужних сподівань та надій на краще, рік подолання і рішучих кроків до своєї мети. Кому усміхатиметься доля цього року, ви дізнаєтеся з нашого гороскопу для всіх знаків Зодіаку.

ОВЕН

Цілеспрямовані, врівноважені Овни зустрінуть Новий 2022 рік спокійно. Вони, врешті-решт, погодяться із всіма змінами, які відбулися в їхньому житті за кілька попередніх місяців. Уже весною можливо вирішуватиметься доля вашої подальшої кар'єри. До слова, у представників цього знака з'явиться можливість розпочати власний бізнес.

2022 рік досить сприятливий у плані стосунків із рідними та близькими. Овни більше часу проводитимуть з родиною, що, без сумніву, позитивно позначиться на взаєминах у сім’ї.

У другому півріччі можливі певні перешкоди в особистому та професійному житті. Слід прислухатися до свого внутрішнього голосу. Інтуїція допоможе попередити неприємності й позбавить від зайвих страждань.

ТЕЛЕЦЬ

Часто надзвичайно чутливі Тельці глибоко переживають любовні перипетії. Тому зорі радять їм стати незалежнішими, не покладатися у всьому на свого партнера - це поліпшить стосунки. У другому півріччі є ймовірність певних труднощів, пов'язаних із роботою.

Тельцям слід вирішити, залишитися в колективі, який вже не приносить радості, чи шукати іншу роботу, можливо навіть сферу діяльності. 2022 рік багато в чому стане революційним для представників цього знака. Тельці знайдуть те, що зможе розширити їх кругозір і принести користь для їхнього суспільного життя.

БЛИЗНЮКИ

Доброзичливим і амбітним Близнюкам слід розвивати цього року саме ці риси характеру. Їм постійно потрібна мотивація для досягнення поставлених цілей, а тому вони не повинні дозволяти негативним почуттям брати гору. Треба бути готовими до дещо несподіваних подій в особистому житті, які матимуть великий вплив. Ці зимові місяці будуть часом щастя і радості. Варто відвідувати світські заходи, де у вас з'явиться можливість завести нові знайомства, які будуть корисні у майбутньому.

РАК

Усе негативне, що накопичилося торік, слід залишити у минулому – Ракам слід зосередитися тільки на майбутньому. З самого початку 2022 року ви матимете можливості для самовдосконалення. Весна – спокійний, врівноважений період для Рака, але надалі на вас чекають буремні дні. Тому треба використати цей час для того, щоб знайти нове хобі або почати власний проєкт. У другій половині року можливі зміни в особистому житті. Велику користь принесе спілкування з людьми, з якими ви зможете поділитися своїм досвідом.

ЛЕВ

2022 рік – багатообіцяючий для Лева. У першому півріччі матимете значні успіхи в роботі, а в другій половині настане довгоочікуваний щасливий період у відносинах. А ось кінець року може не залагодитися, можливі певні проблеми зі здоров'ям. Завжди сповнені енергії і пристрасті Леви матимуть стільки сил і натхнення, що зможуть ділитися ними з оточуючими.

ДІВА

Для Дів цей рік, сповнений нових можливостей. Вам буде добре на самоті, вона вас не гнітитиме, і ви зможете зосередитися та намітити цілі на найближчу перспективу. Щодо роботи і кар’єрного зростання, то слід бути готовими до того, що цей рік стане роком великих зусиль, але також і великого успіху. Ймовірно, що ви зможете здійснити свою заповітну мрію. У коханні 2022 – не найкращий період, але ви знайдете підтримку у ваших нинішніх партнерів. В останні чотири місяці року у вас з’явиться чудова можливість насолодитися гарним відпочинком.

ТЕРЕЗИ

Терезам у перші місяці року слід більше часу проводити в колі близьких. А ось весною ви відчуєте, що саме на вас лежить відповідальність за багато сфер життя. Ймовірна навіть зміна місця проживання. У цьому році зазнає певних змін особисте життя Терезів. Будьте обачні, ухвалюючи важливі рішення, і в жодному разі не проявляйте свою імпульсивність. У зимові місяці можуть виникнути фінансові проблеми. На роботі очікується затишшя. Та у цьому теж є перевага - буде більше вільного часу.

СКОРПІОН

Скорпіонам у цьому році слід проявляти свою наполегливість. На роботі можливі труднощі у відносинах із колегами. Зірки радять шукати компроміси, спільну мову з ними, більше спілкуватися.

А ось у другому півріччі на вас чекають сюрпризи в особистому житті. Можливо з'явиться той, з ким почуватимете себе під захистом. У Скорпіонів, які мають родину, може виникнути роман на стороні або просто флірт, що переросте у дружбу. Зиму ви проведете у родинному колі. Всі труднощі, які принесли минулі місяці, будуть вирішені, і на вас чекає заслужений відпочинок.

СТРІЛЕЦЬ

Цей рік стане знаковим для Стрільця в сфері відносин. Ймовірно хтось із вашого минулого постукає у двері, і доведеться зрозуміти, чи заслуговує він вашої довіри. Вже січень стане місяцем змін. З 2021 року ви принесете з собою деякі невирішені питання, до яких доведеться повернутися. Весь цей рік Стрільці будуть досить активними. У будь-якому випадку вас чекає період задоволення, якого ви дійсно заслуговуєте після подолання всіх труднощів.

КОЗЕРІГ

У Козерогів найзначніші зміни у цьому році відбудуться в любовній сфері. І хоча їм знову доведеться зіткнутися з певними труднощами, які турбували торік, але цього разу ви зможете їх успішно вирішити. Козероги стануть хорошими наставниками для своїх близьких. На роботі не слід відволікатися на плітки, які ходять навколо вас - це може негативно вплинути на продуктивність, і ви навіть можете втратити свою посаду. Наприкінці року варто приділити особливу увагу здоров'ю.

ВОДОЛІЙ

Водолії схильні до нерішучості, але у 2022 році вони частенько потраплятимуть у ситуації, що вимагають чіткої і твердої позиції. Зірки застерігають від поспішних висновків і дій. У першому півріччі ви відчуєте сильне прагнення до успіху. У вас буде мотивація для досягнення всіх поставлених цілей. Восени може виникнути тривога. Не бійтеся поділитися своїми думками з друзями або партнером. Водолій від природи більш замкнутий, але якщо вам вдасться це подолати, ви відчуєте полегшення.

РИБИ

2022 рік для Риб стане справжнім випробуванням. І на роботі, і в особистому житті зустрічатимуться перешкоди, з якими доведеться справлятися з властивою вам холоднокровністю. Перші шість місяців ви будете перевантажені робочими обов'язками і навряд чи знайдете вільний час для себе. Але потім доля належним чином винагородить вас за це. Літні місяці ви проведете в основному з друзями. Адже після важкого періоду ви заслуговуєте на відпочинок. Зимові місяці будуть спокійними. На вас очікує хороше фінансове становище. Це вплине на ваше особисте життя, яке буде процвітати.

92 запитів за 0,215