Гороскоп на 9-15 січня для всіх знаків Зодіаку

today 09.01.2023 query_builder 08:05 remove_red_eye 105 bookmarks Новини, Таємні знання

Цей тиждень - гарний час для того, щоб озирнутися назад, підбити підсумки минулого року і оцінити досягнуте. Важливо проаналізувати помилки, зрозуміти чому ж не вдалося те, що планували.

Протягом тижня присутня атмосфера романтики. Варто скористатися можливостями цього тижня та присвятити час коханій людині чи родині, розповідає ТСН.UA астрологиня Марина Скаді (Марина Соколова).

ОВЕН

Для Овнів настав слушний час для наведення ладу, зміцнення фундаменту, пошуку та усунення слабких місць у вашому проєкті. Будьте практичні, раціональні та намагайтеся діяти відповідно до певної системи. Якщо щось не дається, оцініть перешкоду, що виникла. Можливо, необхідно змінити щось у собі чи своєму підході до справи. Але не виключено також, що перешкода лише перекриває вам шлях, що веде в нікуди, допомагаючи уникнути помилок.

ТЕЛЕЦЬ

Тиждень сприятливий для творчості та будь-якої діяльності, пов'язаної з мистецтвом та красою. Також це вдалий час для відряджень, цікавих зустрічей та спілкування. Має сенс зустрітися зі старими друзями. Ймовірно, це призведе до додаткових витрат, зате принесе масу задоволення та позитивних емоцій. Цілком можливо, що у голові у вас виникнуть нові плани та ідеї, які можна буде реалізувати вже в січні цього року.

БЛИЗНЯТА

Протягом тижня відбудеться багато важливих подій, наслідки яких побачите навесні 2023 року. Будьте уважні до деталей, нюансів та натяків, подумайте не поспішаючи, що вони можуть означати для вас. Не дозволяйте своїм емоціям виходити з-під контролю. Побережіть своїх партнерів, виявіть витримку та толерантність. Приділіть час для підтримки та зміцнення дружніх та партнерських взаємин. Дослухайтеся до порад родичів та близьких друзів (особливо до жінок).

РАК

Вас переповнює неспокійна енергія, з'являються несподівані здібності. Ви чітко відчуваєте, що у вашому житті щось починається і хвилюєтесь через це. Вам необхідно щось робити, кудись бігти. Прагнення щось почати і одразу чогось досягти надзвичайно сильне, тому щоб уникнути негайного розчарування, важливо знати, що зараз ще не час для досягнень. Найімовірніше, та ідея, яка захопила вас цього місяця, недовговічна, проте вона однаково послужить кроком уперед.

ЛЕВ

У ваше життя увійде щось нове, абсолютно несподіване для вас. Але також приходить розуміння, що деякі з починань минулого року не виправдали себе. Із чимось доводиться розлучатися і від цього трохи сумно. Той досвід, який ви нагромадили за минулі місяці, дуже цінний, він дозволить вам більш активно та успішно йти далі. Сміливо беріть на себе роль керівника, не бійтеся взяти участь у конкурсі чи змаганні. Від того, наскільки успішно ви проявите свої організаторські здібності, залежить подальше просування вашого проєкту.

ДІВА

Саме цього місяця ви зможете побачити перші результати тієї нової справи, яка з'явилася у вашому житті наприкінці 2022 року. Щоправда, результати поки що можуть бути нематеріальними, а виявляться насамперед у вашій здатності володіти ситуацією та впливати на інших людей. У попередні місяці ви уявляли свій новий задум у найзагальніших рисах, і цього було достатньо. Тепер вам необхідно підійти до справи більш детально, досконально розібратися в тому, чим ви займаєтеся.

ТЕРЕЗИ

Не шкодуйте часу для того, щоб побути на самоті, подумати, спробувати розібратися в причинах того, що відбувається. Необхідно завершити якнайбільше справ, за винятком тих, що мають тривалий цикл розвитку. Можливо, якісь із ваших задумів виявилися не дуже успішними – позбудьтеся їх, адже незабаром настане нова фаза вашого життя – там будуть нові ідеї, прагнення, можливості.

СКОРПІОН

Ви можете відчувати занепокоєння, може здаватися, що ви втрачаєте сенс життя, і все розвалюється. Розплатіться з боргами, відпустіть того, хто сам хоче від вас піти, позбавтеся безперспективних зв'язків, дослухайтеся до ознак нового у вашому житті. Це може бути просто ідея, а може бути зустріч із важливою людиною. Мине трохи часу, і виникне нова мета, в житті з'явиться оновлений зміст. Протягом тижня бажано не ухвалювати жодних важливих рішень.

СТРІЛЕЦЬ

Те, що захопило вашу уяву наприкінці грудня – на початку січня, навряд чи виявиться довговічним. Чи не час для нових починань, хоча енергії достатньо для того, щоб активно діяти. Зараз важливо переглянути плани та врахувати те нове, що починає проявляти себе у вашому житті. Наприкінці тижня ви почуватиметеся вільним та повним оптимізму, тому не відмовляйтеся від нових перспективних пропозицій. Ви отримаєте цікавий досвід, нові враження, матимете корисні знайомства.

КОЗОРІГ

Ви особливо виразно відчуєте, що ваше життя сповільнюється і якийсь його етап підходить до завершення. Однак не піддавайтеся зневірі та втомі. Відпочиньте, накопичте сил – попереду на вас чекає багато цікавого. Не поспішайте купувати щось нове. Наведіть лад у справах, згадайте, кому ви щось заборгували, і докладіть зусиль, щоб роздати борги. Протягом тижня важливо все розставити на свої місця. Не треба прагнути заглянути за обрій, беріться за те, що під рукою і дійте, не поспішаючи і ґрунтовно.

ВОДОЛІЙ

Ви сповнені ідей та оптимізму, вам хочеться негайно що-небудь зробити. Так використовуйте свій запас оптимізму для того, щоб радісно, з легким серцем віддати іншим людям те, що ви їм винні, і залишити в минулому те, що ви не візьмете в майбутнє. Гарний тиждень для того, щоб від слів перейти до справи, від теорії — до практики і зробити хоч щось реальне заради високих ідеалів. Весь світ розкривається перед вами, і все довкола здається надзвичайно цікавим та наповненим змістом. Можливе романтичне захоплення, яке навряд чи виявиться довговічним.

РИБИ

Риб нині турбує щось далеке та абстрактне, проте зараз настав час, щоб подбати про своїх ближніх, показати їм, що ви можете бути щедрими не лише на словах. Ви відчуєте, що зможете щось змінити у житті. Попереду на вас чекає новий життєвий етап, який розпочнеться наступного тижня. Так не шкодуйте душевного тепла, щоб зміцнити стосунки з тими, хто вам дорогий, і забезпечити собі підтримку найближчих людей за часів змін. Обставини тижня допоможуть прокинутися вашому артистичному таланту.

Фото з відкритих джерел

87 запитів за 0,215