Гороскоп на червень

today 01.06.2021 query_builder 14:28 remove_red_eye 353 bookmarks Новини, Таємні знання

ОВЕН

Перша половина червня досить напружена, відчуватиметься втома, може погіршитися стан здоров'я. Однак, у другій половині місяця вам вдасться зробити все заплановане. Ви зможете досягти належного рівня комфорту, отримати підвищення, повністю себе розкрити і знайти своє місце під Сонцем. Третя декада місяця сприятлива для активних дій і закладання фундаменту на майбутнє.

ТЕЛЕЦЬ

Перша декада червня — несприятливий період для серйозних робіт і прийняття важливих рішень. Доведеться напружено працювати. Якщо є проблеми в особистих взаєминах, то в 3-й декаді червня ви зможете все виправити, домогтися розташування бажаного партнера. Протягом усього місяця ви особливо привабливі для представників протилежної статі, проте, до 11 червня необережна реакція з вашого боку або з боку партнера може призвести до гучного скандалу.

БЛИЗНЯТА

Близнюкам слід відповідально підходити до всіх життєвих сфер. Погіршує ситуацію ретроградність вашого управителя — Меркурія, тому ви частіше, ніж представники інших знаків, відчуваєте опір зовнішнього середовища, стикаєтеся з нерозумінням.

Але це гарний час для відпочинку, романтичних зустрічей, відновлення взаємин. У третій декаді червня настане довгоочікуваний спокій, з'являться впевненість у собі, своїх вольових зусиллях, ви здатні домогтися багато чого. Перешкодити вам може різкість у взаєминах, а також підвищена вимогливість до представників протилежної статі.

РАК

Перші десять днів будьте обережні, бережіть своє фізичне і психічне здоров'я, зведіть до мінімуму соціальну активність. За можливості відпочиньте, займайтеся самоосвітою або домашніми справами, проте, будьте уважні під час роботи з електрообладнанням, гострими предметами, тому що великий ризик отримати травму або потрапити в автопригоду. Напрацьовуйте дипломатичні навички, це допоможе привернути увагу впливових людей. Третя декада червня сприятлива для пошуку і влаштування на нову роботу, початку довгострокового проєкту.

ЛЕВ

Перша декада місяця для Левів — це час жорстких трансформацій. Відбувається звільнення від зайвого, завершення якогось життєвого циклу, за яким буде новий початок. Від 11 червня посиляться ваші лідерські якості, що допоможе в досягненні назначеної мети. Третя декада червня — дуже інтенсивна. Скористайтеся цим періодом і зробіть те, на що не вистачало рішучості та впевненості в попередні місяці.

ДІВА

Для Дів особливо складні перші 10 днів червня — навалюється купа справ, які неможливо виконати, партнери підводять, транспорт затримується, ви спізнюєтеся. Ваші почуття проходять перевірку, і ви можете задуматися про те, чи варто продовжувати наявні взаємини. Але до кінця місяця можна очікувати упорядкування і стабілізації у всіх життєвих сферах. Події, що відбуваються в червні, матимуть серйозний вплив на тривалий період часу.

ТЕРЕЗИ

Ваші почуття загострюються, з'являються страхи і сумніви, ви гостріше реагуєте на жарти на свою адресу, особливо якщо це стосується вашого зовнішнього вигляду. Не квапте події, не провокуйте конфлікти і з'ясування взаємин. Після 10 червня зовнішнє середовище до вас буде більш доброзичливе, з'являються шанси і можливості добитися уваги симпатичного представника протилежної статі, відновити дорогі вам стосунки. Ваша здатність реалізації мети, розумова рухливість значно підвищаться до кінця червня.

СКОРПІОН

Зовнішній напружений фон подій, провокує тривожність, агресивність, погіршення самопочуття. Бережіть свої ресурси, подбайте вчасно про своє фізичне і психічне здоров'я. Велика ймовірність стати учасником якоїсь авантюри або інтриги, про що пізніше будете шкодувати. Кризовий місяць для фінансової сфери, можливі затримки виплат, збитки, втрати. У другій половині червня буде легше долати перешкоди, але енергійно братися за роботу варто після 23 червня, і тоді до кінця місяця ви зможете вирватися вперед.

СТРІЛЕЦЬ

Не поспішайте, ретельно зважуйте кожне слово і продумуйте всі свої дії, особливо в першій декаді червня. Головні події місяця пов'язані зі сферою комунікацій, навчання, роботи з інформацією, а також найближчими родичами. Не плануйте важливих справ на першу половину місяця, тому що дії ваші, в більшості випадків, виявляться неконструктивними, до того ж, зрозумієте ви це значно пізніше, коли вже не можна буде виправити. Після 23 червня все нормалізується, фінансові операції будуть доведені до успішного завершення, домовленості досягнуті.

КОЗОРІГ

У червні слід звести до мінімуму соціальну і громадську активність, щоб зосередитися на сім'ї і своєму внутрішньому житті. У вас з'являться якісь таємниці, ви можете отримати інформацію, яка спочатку до вас не повинна була потрапити. У такому разі ви зможете обійти гострі кути і уникнути проблем. Особливо складна для вас — друга декада місяця, бо будете змушені міняти свої плани, що сприйматимете дуже болісно. До кінця місяця обставини складаються для вас сприятливо, тому не упустіть сприятливих можливостей і шансів.

ВОДОЛІЙ

Зміняться оточення, способи отримання інформації, усталене і звичне буде вже не цікаве. Також, актуальна тема любові — бажання загасають. Поняття краси зазнає змін. Також можливе повернення до взаємин, які були дуже давно. Важливо створити режим, раціоналізувати свої дії, вчинки, знайти для себе діяльність, де ваші зусилля будуть найбільш ефективні. Може статися переоцінка цінностей — те, що раніше було для вас важливо, вже не сприймається вами настільки значуще. Якщо є актуальним питання зміни роботи, добре цим зайнятися в третій декаді червня.

РИБИ

Загалом зірки прихильні у цей складний для всіх період до Риб. Проблеми можуть виникнути через перебільшення значення своєї роботи або успішно виконаного завдання. Ви виявите багато цікавого і незвичайного, до того ж, це може абсолютно поміняти ваші плани. Але ви дізнаєтеся істину, яка принесе свободу. Вам необхідно відокремити складне від простого, стабільне і довгострокове від того, що потрібно поміняти. Використайте червень для глибинного аналізу і змін. Керуйтеся своїми потребами і бажаннями. Третю декаду місяця можна охарактеризувати як розв'язку сюжету.

Фото із відкритих джерел

92 запитів за 0,247