Гороскоп на грудень 2020 року

today 30.11.2020 query_builder 19:20 remove_red_eye 477 bookmarks Новини, Таємні знання

ОВЕН

Овнам у грудні треба бути обережнішими та намагатися не вірити всьому, що говорять оточуючі. У цей період краще спостерігати, не сперечатися, проявляти тактовність, приборкати свою запальність.

Працездатність буде висока й вони зможуть вирішити всі накопичені проблеми й підігнати всі хвости на роботі. Овни зможуть домогтися результатів, на які й розраховувати не могли.

Сприятливі дні: 10, 13, 30

Несприятливі дні: 4, 25, 31

ТЕЛЕЦЬ

Тельці зможуть визначити пріоритети та поставити перед собою чіткі та конкретні завдання. У грудні Тельцям слід зібратися із силами та навести порядок у своїх справах і речах. Краще позбутися всього зайвого.

Вільний час витрачайте на себе і своє здоров'я. Змініть стиль харчування, дотримуйтеся режиму дня, відвідайте басейн або сходіть на масаж. Наприкінці грудня недовірливі та недоступні Тельці будуть готові впустити у своє життя одне чудове почуття – кохання, на якому тримається весь світ.

Сприятливі дні: 1, 18, 21

Несприятливі дні: 6, 16, 27

БЛИЗНЮКИ

У грудні у Близнюків з'явиться нова перспектива в професійному житті. На вас чекає цікава пропозиція, але працювати доведеться багато. Не треба радіти завчасно, намагайтеся тримати емоції під контролем. Тверезо оцінюйте всі плюси та мінуси, і не полінуйтеся з'ясувати всю інформацію щодо цього.

В останні дні місяця Близнюки зможуть налагодити відносини з тими, з ким посварилися, причому вони самі зроблять перший крок до примирення.

Сприятливі дні: 2, 16, 31

Несприятливі дні: 5, 17, 24

РАК

Раки у грудні зрозуміють, як саме можна розв'язати існуючі проблеми. Вони шукатимуть додаткові джерела доходу або намагатимуться скоротити витрати, щоб купити подарунки близьким і рідним. Слід відмовитися від незапланованих покупок, правильно розпоряджатися грошима, інакше ризикуєте залишитися до свят з порожнім гаманцем.

Раки будуть відкриті, доброзичливі та комунікабельні, легко йтимуть на контакт Насичене життя піде їм на користь і відверне від сумних думок.

Сприятливі дні: 3, 12, 23

Несприятливі дні: 1, 19, 30

ЛЕВ

Левам слід налаштуватися на позитив, проявіть наполегливість і цілеспрямованість, завдяки яким ви зможете завершити всі справи та віддати борги. Частіше гуляйте на свіжому повітрі. У у вас з'явиться чимало нових креативних ідей, не ігноруйте їх.

Цей період не сприятливий для починань, тому нині краще зайнятися викоріненням шкідливих звичок. Зірки застерігають Левів від бездумних фінансових витрат. Кожна покупка повинна бути доцільною, запланованою та обдуманою, бо існує ризик залишитися перед святом з порожніми руками.

Сприятливі дні: 4, 19, 20

Несприятливі дні: 2, 14, 26

ДІВА

Дівам у грудні варто не перекладати свою відповідальність на навколишніх, слід спробувати самостійно розібратися з усіма своїми справами. Намагайтеся розкрити свій потенціал по максимуму. Якщо ви покинете зону комфорту, то ваше життя почне поступово змінюватися на краще. Буде дуже непросто, але людина звикає до всього.

Приділіть увагу своєму здоров'ю. Займіться спортом, почніть з піших прогулянок і відмови від ліфта. Уникайте місць великого скупчення людей, оскільки існує небезпека підхопити інфекційне захворювання. Наприкінці місяця уникайте великих фізичних навантажень і віддайте перевагу розумовій праці. Можете зайнятися якимись медитативними техніками, приміром, йогою.

Сприятливі дні: 5, 17, 29

Несприятливі дні: 3, 15, 28

ТЕРЕЗИ

У Терезів у цьому місяці сильно загострена інтуїція, яка допоможе маневрувати серед перешкод. Але відсутність бойового настрою і апатія можуть призвести до бездіяльності та навіть стагнації. Терезам слід шукати собі нове джерело натхнення.

Терези слід якомога менше часу перебувати в багатолюдних місцях, проводити більше часу з люблячими і коханими людьми. Будьте обережні з тими, хто занадто нав'язливо намагається втертися у довіру. і стати другом. Домашня затишна атмосфера швидко все виправить. А святкова метушня останніх днів грудня покращить настрій.

Сприятливі дні: 6, 15, 22

Несприятливі дні: 12, 20, 29

СКОРПІОН

Скорпіонам варто уникати великих розумових та фізичних навантажень, краще займіться повсякденними поточними справами. Монотонна робота, яка потребує певних зусиль, допоможе уникнути перенапруги, привести думки в порядок. І не шкодуйте себе, оскільки почуття жалості до себе породжує лінь.

У Скорпіонів почнеться новий етап життя, хоча навіть позитивні зміни даватимуться нелегко. Адже Скорпіони – люди з низькою адаптивною здатністю, тому вихід із зони комфорту може стати причиною появи почуття дискомфорту і невпевненості. Зміни стосуватимуться спочатку духовної сфери і тільки потім змін у всіх сферах життя.

Сприятливі дні: 14, 26, 28

Несприятливі дні: 10, 21, 23

СТРІЛЕЦЬ

Стрільці досягнуть поставлених цілей, хоча це не викличе очікуваної радості і почуття задоволення. Їм буде чогось не вистачати. У грудні не будуйте далекосяжні плани, не вкладайте кошти в якийсь проєкт і не позичайте грошей.

Стрільцям слід забути свої забобони і залишити зону комфорту. Звикли їздити на машині на роботу – пройдіться пішки, давно збираєтеся бігати вранці – заведіть будильник на годину раніше, прийміть контрастний душ, це сильно підбадьорить і допоможе прокинутися, або заведіть собі собаку – його доведеться вигулювати двічі на добу, не любите людей – займіться добродійністю або волонтерством.

Сприятливі дні: 7, 9, 25

Несприятливі дні: 8, 13, 22

КОЗЕРІГ

Козерогам слід почати ставити на перше місце свої особисті бажання і потреби. Все, що ви робите, повинно приносити користь і бути вигідним саме для вас, а не для дітей, подруги, начальника тощо. Місяць буде досить насиченим і непередбачуваним, тому Козерогам доведеться непросто. Майже в кожній сфері життя відбудуться кардинальні зміни, тому доведеться пристосуватися до нових обставин, пройти адаптацію. Протягом усього грудня Козероги будуть вельми енергійні.

Козерогам слід прислухатися до думки досвідчених людей, успіхами яких вони не перестають захоплюватися. У таких людей є чому повчитися. Вони навчать того, чого не навчить жодна книга – жити і виживати, долати труднощі і обходити перешкоди на своєму шляху.

Сприятливі дні: 8, 24, 27

Несприятливі дні: 7, 9, 18

ВОДОЛІЙ

Водоліям доведеться долати напади ліні і апатії. Намагайтеся у грудні уникати імпровізації, спонтанних і імпульсивних вчинків, інакше ризикуєте своїми ж руками зруйнувати те, що так довго вибудовували у своєму особистому житті. Робіть лише те, про що у майбутньому не будете шкодувати. Щоб не піти хибним шляхом, розставте правильно пріоритети, а для цього слід досконало розібратися з проблемою.

Не з’ясовуйте сімейні стосунки. Важливо взяти паузу, дати партнеру спокій. Не слід рубати з плеча. Не треба ігнорувати дихальні практики, адже за великим рахунком, від правильного дихання залежить стійкість до захворювань.

Сприятливі дні: 5, 17, 21

Несприятливі дні: 1, 3, 18

РИБИ

Рибам слід ні про що не жаліти і з вдячністю приймати всі зміни.

Нехай спогади залишаться у вашій пам'яті, а зараз зробіть все для того, щоб коли-небудь, в далекому майбутньому, не шкодувати про згаяні моменти.

Все буде добре за умови, що Риби перестануть самовпевнено покладатися тільки на себе і свої сили, а почнуть шукати інформацію про те, як інші люди вирішували подібні завдання. Поважайте себе, навчіться визначати пріоритети і навчіться говорити "ні", щоб позбутися від непотрібного баласту, який не йде вам на користь.

Сприятливі дні: 3, 9, 14

Несприятливі дні: 1, 23, 27

Фото із мережі Інтернет

92 запитів за 0,239