Гороскоп на квітень

today 03.04.2021 query_builder 13:09 remove_red_eye 698 bookmarks Новини, Таємні знання

ОВЕН

Квітень - сприятливий місяць для Овнів, однак часто бракуватиме зосередженості, тому можете не закінчити свою роботу в призначений час, через що є ризик втратити фінанси. Ситуація складається таким чином, що слід змінюватися відповідно до обставин, пристосовуватися. Можуть бути характерні також поверховість та брак концентрації, легке відволікання, різкість і агресивність, а також непоступливість в суперечках. Гнучкість, дипломатичність, велика кількість контактів і спілкування – основа успіху в цей період. Розвиток Овнів відбувається через взаємодію з іншими людьми.

ТЕЛЕЦЬ

Впевненість, спокій – риси, які притягують до вас увагу оточуючих. У вас є можливості пом'якшити протиріччя і знайти гармонію в контактах з оточенням. Тельцям вдається маневрувати, підлаштовувати свою волю до потреб інших людей. У цей період ви сильні, у вас багато що виходить, певні цілі досягаються. Успішна громадська діяльність, ви знайдете корисні зв'язки, покровителів. Зміцнюватиметься фінансове становище. Ви знаходитимете популярність у представників протилежної статі.

БЛИЗНЮКИ

Близнюки цього місяця схильні до імпульсивного ухвалення рішень. Думки виникають раптово і захоплюють вас цілком. Ви здатні за короткий термін виконати величезну роботу з переробки і осмислення інформації. Вникайте в суть того, що відбувається, поглиблено вивчайте питання. Не сприятливий час для публічних виступів, бо вас складно зрозуміти іншим людям через схильність викладати все не дуже послідовно. Але період сприятливий для самостійної роботи, за короткий термін ви здатні зробити дуже багато і обійти конкурентів.

РАК

У Раків можлива переоцінка своїх можливостей, що призведе до перенапруження сил, неекономного витрачання енергії. Тому протягом квітня може бути нервове виснаження, перевтома і підвищення температури. Для вас властива швидкість обробки думки, але водночас недостатня ретельність її оформлення і надмірна прямолінійність. Уникайте будь-яких контактів. Відбуватиметься перевірка на міцність особистих і ділових взаємин. Для вас характерна гостра спостережливість і вміння знайти слабкі місця в логіці опонента. Все таємне стане очевидним, ви легко зможете запобігти неприємностям.

ЛЕВ

Успіх супроводжуватиме Левів у першій половині квітня – використовуйте цей час із максимальною користю. Рішучість, швидкість думки і кмітливість зроблять вас переможцем у суперечках. Слід вивчати іноземні мови, планувати поїздки і подорожі. Вам вдається впливати на великі колективи людей, тому що охоче, чітко, без зайвої боязкості висловлюєте свої ідеї та думки. Друга половина квітня достатньо напружена, вам не вистачатиме часу ні на що, партнери підводитимуть. З'явиться схильність йти проти думки більшості, що може привести до втрати репутації та фінансових втрат.

ДІВА

У Дів з'являться оригінальні ідеї і чимало ентузіазму для всього нового і невипробуваного. Однак тільки-но новизна зникає, вас починає цікавити інша тема. Гарний час для романтичних взаємин, планування спільного майбутнього, вирішення житлових питань. Квітень – час, щоб самостійно змоделювати ситуацію, яка дозволить продемонструвати ваші позитивні риси. Ситуації дадуть вам привід пишатися собою. Ви будете бажаним гостем і привітним господарем. Це хороший час для встановлення партнерських та інших взаємин.

ТЕРЕЗИ

Для Терезів головну роль у квітні грають матеріальні цінності, які здатні забезпечити комфорт, затишок і дають матеріальну базу. Це сприятливий час для бізнесу і фінансових справ. У партнерських взаєминах також пануватиме стабільність, старі стосунки зміцнюватимуться, нові знайомства заводитимуться обачно. У ці дні зростає потреба безпосереднього, фізичного контакту з коханою людиною. Дуже сприятливий час для кохання, залицянь і для того, щоб порадувати дорогих людей подарунком, вишуканим частуванням – все це буде гідно оцінено. Не давайте приводу для ревнощів і не перевіряйте почуття партнера на міцність.

СКОРПІОН

Ваша чарівність, фізична привабливість перебуватимуть у центрі уваги. Люди вважають вас більш привабливими і чарівними, ніж ви почуваєтеся самі. Можна очікувати підтримку від партнерів, але ви повинні зробити свій внесок у спільні проєкти. У цей час романтичні стосунки стануть невід'ємною частиною вашого життя. До негативних аспектів квітня належать надмірна поблажливість до своїх слабкостей і посилена гонитва за задоволеннями. Чуттєвий бік життя стає більш помітним. Якщо ви обіймаєте керівну посаду, можна очікувати загального невдоволення з боку підлеглих.

СТРІЛЕЦЬ

Сприятливий місяць для Стрільців, але обставини складаються таким чином, що змусять переглянути умови угод. У квітні все сприймається набагато глибше і серйозніше. Справи, які стосуються кохання і шлюбу, стануть більш тісними і стабільними. Сприятливий період для придбання власного будинку, для укладення договорів і різних союзів. Активізується творча енергія, ви досягнете визнання і отримаєте заохочення. Сфера впливу сильно розшириться, нові проєкти отримають розвиток, можливе професійне зростання.

КОЗОРІГ

Квітень – це сприятливий період для продажу та покупок, фінансових угод і грошових інвестицій. Можете отримати нове призначення або посаду. Буде можливість творчого, професійного самовираження. Застосовуйте отримані знання і навички, власний життєвий досвід і мудрість поколінь. Ви можете розраховувати на допомогу начальства, впливових осіб, офіційних і правоохоронних органів. Займайтеся лекторською, видавничою діяльністю, проведіть рекламні заходи. У вас є всі можливості вдало вирішити юридичні питання. Укладайте угоди, підписуйте контракти.

ВОДОЛІЙ

У квітні гармонізуються любовні і родинні взаємини. Ви вступаєте в бажану з обох сторін взаємодію зі старшими родичами. Квітень сприятливий для розвивальних занять із дітьми, для допомоги їм в освіті, під час вступу до ВНЗ. Задоволення приноситимуть хобі і розумні розваги. Це період щастя і процвітання, що вимагає все ж докладання певних зусиль з вашого боку. Прекрасний період для любовних зізнань, заручин, одруження. Можлива поява нових романтичних зв'язків. Сприятливі зв'язки з іноземцями, вкладення в зарубіжні проєкти.

РИБИ

Протягом квітня Риби відчуватимуть внутрішню свободу, почуття радості, будуть впевнені в собі. Це сприятливий час для залучення уваги до своїх справ світських і впливових осіб, розмов про підвищення зарплати. Від них можна очікувати розуміння, допомоги та підтримки, зокрема матеріальної і фінансової. Не виключені службові романи. Ваше добросердя і оптимізм дозволять вам вирішити багато виробничих і комерційних питань. Вдаліше складатимуться ділові стосунки з протилежною статтю. Протягом місяця зможете вирішити більшість важливих завдань.

92 запитів за 0,234