Гороскоп на липень (2020)

today 27.06.2020 query_builder 17:21 remove_red_eye 748 bookmarks Новини, Таємні знання

ОВЕН

Не найліпший місяць для Овнів. Якщо вони в пошуку роботи, втілення нових проєктів, то ймовірні руйнівні процеси в сферах кар'єри і родинних стосунках. Із виробничими проблемами зіткнуться переважно Овни-чоловіки, а жінки можуть втратити підтримку родини, друзів, якщо нині не працюють, або викликати обурення керівництва. Овнам варто задуматися, чи відповідає їх самооцінка адекватній думці професіоналів і суспільства.

Овнам у липні варто жити спокійно і гармонійно, не змінювати життєвий устрій, бо всі зміни проходитимуть з утрудненням і в результаті все повернеться в колишнє русло.

ТЕЛЕЦЬ

Тельці у липні проявлять свою комерційну жилку, будуть затребувані знайомими, отримають чимало компліментів від рідних і друзів. Тельцям творчих професій слід виступити на публіці, адже можливий неймовірний зліт популярності. Також Тельці можуть потрапити в ТБ-шоу або знятися в кіно. Варто представникам цього знака вести свій блог, з'явиться можливість подорожувати. Буде популярна тематика зміни світогляду, відвідування музеїв. А ще Тельці зможуть прекрасно виконувати роль няні або вчителя різних курсів. Робота з широким загалом принесе їм славу і гроші.

БЛИЗНЮКИ

У липні Близнюків чекає стабільний розвиток відносин із людьми, робота в колективі принесе стабільний дохід. Деяким Близнюкам, особливо які народилися у 1-2 декадах, краще відправитися в туристичний похід. Близнюки-коучі можуть організувати тренінги. Складні завдання надихатимуть Близнюків-чоловіків. У жінок-Близнюків прекрасний шанс влаштувати своє особисте життя з мужніми хлопцями-Овнами. Але пристрасті кипітимуть тільки між давно вже знайомими людьми.

РАК

У липні Раки будуть успішні і в гарному настрої. Це час не кар'єрного зростання, а місяць призначений для відпочинку в колі нових знайомих. Саме новизна компанії додасть Раку сил.

Жінки-Раки, які народилися у 3 декаді, відчують певні складності у стосунках із чоловіком, особливо якщо він вимогливий і владний.

Якщо жінка-Рак шукає любовного партнера, то слід звернути увагу на розумних врівноважених чоловіків типу гуру або шанувальників йоги.

ЛЕВ

У Левів у липні в пріоритеті будуть читання, спілкування і подорожі. Влітку цей знак вогню буде прагнути змінити обстановку.

У Левів, які народилися в 3 декаді, досить спокійний період, вплив планет на них мінімальний. Стосунки у Левів будуть особливо гармонійні зі знаками вогню і повітря. До речі, пощастить Левам, у яких є можливість жити за рахунок доходу від бізнесу або на відсотки від вкладу. Ситуація з роботою загрожує нестабільністю.

ДІВА

Діва у липні буде доброзичливою і комунікабельною, вона розширюватиме коло спілкування. У цей період Діви можуть організовувати заходи або створити інтернет-форум, однак свій талант спілкування краще не використовувати на благо прибутку сумнівних мережевих компаній. Бо можна потрапити у халепу.

У особистому житті на Дів очікує емоційний спад, зате інтелектуальна активність буде висока. Розум заважатиме почуттям. Можливі нерозуміння у стосунках із близькою людиною, особливо, якщо вона належить до знаків повітря.

ТЕРЕЗИ

Представники цього знака будуть щасливі, якщо у них складуться гармонійні стосунки з близькими людьми. Терезам у липні краще забути про роботу по господарству. Нині їх стихія - розваги та ресторани. Відпочивати влітку вони будуть, ймовірно, за містом.

Не слід зловживати гостинністю батьків, бо це може призвести до конфлікту.

У жінок-Терезів можуть не скластися відносини з пасивними і турботливими чоловіками, адже дамам знака повітря цього недостатньо, вони цінують в чоловіках інші якості.

СКОРПІОН

У липні можливо, що любовні стосунки надихнуть Скорпіона на подорож, яка принесе йому щастя. Спілкування з коханою людиною слід поєднувати з активним відпочинком, зробити фотозвіт. До речі, занурення в іншу культуру можливе і без від'їзду за кордон, адже з цим нині проблеми. Поїздка по визначних пам'ятках рідного міста і його передмість зарядить Скорпіона ентузіазмом. Але автівку краще залишити вдома, бо ймовірні штрафи за порушення ПДР.

У цей період читання, інтелектуальний розвиток і навчання будуть даватися із задоволенням, проте відносини з домашніми і партнером можуть складатися не зовсім гладко.

СТРІЛЕЦЬ

Постійні партнери у липні зіткнуться з нерозумінням і волелюбністю Стрільця. Але жінки цього знака, навіть заміжні, заведуть інтрижку на стороні. Можливо, спокусником буде - чоловік-Овен або Козеріг.

Однак більшість Стрільців нічого не мінятимуть і залишаться в родині. Дехто відправиться в похід по горах, поєднуючи це з тренінгом. Деякі відпочиватимуть усамітнено: в печері або в морській бухті, у відриві від цивілізації.

Стрільці, які народилися в 3 декаді, менше схильні до змін, їх може чекати творча криза.

КОЗЕРІГ

У липні Козероги проявлятимуть індивідуалізм, бажання свободи, що виглядатиме як бажання тримати дистанцію. Козеріг змінюватиме погляд на відносини, відкриватиме, що він готовий до чогось нового, піддаватиметься поривам. Можлива навіть поїздка в монастир. Козеріг не надто творча особистість, але цього місяця сприятливі для них заняття музикою, а також будь-яким видом творчості, де потрібно натхнення. Липень - гарний час для розвитку.

ВОДОЛІЙ

У липні Водоліям не слід замислюватися про майбутнє, а ліпше вирішувати нагальні питання.

Можливий максимальний енергетичний сплеск. Приміром, буде прогрес у любовних стосунках, якщо Водолій стане товариським і перебуватиме в роз'їздах. А транспортні засоби лише збільшать можливість нових знайомств, познайомитися можна як завдяки своєму авто, так і в поїзді.

РИБИ

У липні Раки-чоловіки надаватимуть підтримку Рибам-жінкам. Очікується пік розвитку відносин між представниками цих знаків. Спільні поїздки можливі лише на невеликі відстані - за місто, приміром, на природу. Активізується спілкування з Тельцями. До читання слід підходити ретельніше, у липні Рибам більше підходять художні романи відомих авторів із позитивним настроєм.

Стосунки з родичами здаватимуться нудними. Чоловік перестане викликати пристрасні почуття, але оновити емоційний стан допоможе зміна обстановки.

87 запитів за 0,194