Гороскоп на лютий 2020

today 27.01.2020 query_builder 09:46 remove_red_eye 470 bookmarks Новини

Гороскоп лише може підказати можливий перебіг подій, зробити певний акцент на тому, чого слід остерігатись та на що слід звернути увагу. Але він не змінює ситуацію, це може зробити сама людина. Щоб мати успіх проявляйте ініціативу, будьте активними.

ОВЕН

Позитивний місяць для Овнів. У лютому вони зможуть зібратись із силами й приступити до активної роботи.

Для сімейних Овнів - це прекрасний час, щоб задуматись над поповненням родини. Але попередньо пройдіть медобстеження. А неодружені мають чудові шанси на зустріч із другою половинкою. Однак пильно придивіться до обранця.Впертість, бажання домінувати, сперечатись та видаватись у всьому першим можуть зіпсувати стосунки із колегами та родичами. Ліпше зайнятися медитацією.

ТЕЛЕЦЬ

Тельцям не можна розслаблятись, бо лютий слід використати максимально ефективно, адже нагорода за старання порадує вас.Треба якомога швидше погасити всі борги, кредити, інші фінансові зобов'язання, бо в іншому випадку сума виросте у кілька разів. У цей період треба натякнути й друзям-боржникам про забуті позики. Тельці повинні сісти на дієту і відмовитись від поганих звичок.

БЛИЗНЮКИ

На Близнюків очікують кардинальні зміни. Вже цього місяця, добре попрацювавши, ви зможете забезпечити собі гарні прибутки на весь рік. Більшість проблем вирішуватимуться самі по собі, але іноді доведеться брати бика за роги. Одинокі Близнюки матимуть прихильність від представників протилежної статі, але не варто розпорошуватись на багатьох партнерів, краще обрати одну людину. Справи йтимуть добре, можливі корисні знайомства.

РАК

Ракам слід зануритись в позитивну домашню та робочу атмосферу. Більше часу проводьте в приємних компаніях, проявляйте турботу про рідних. Цього місяця не варто з'ясовувати стосунки, бо конфлікти принесуть лише неприємний осад та тривогу. За максимальної самовіддачі можливе кар'єрне зростання. Розпочаті 16 лютого справи обов'язково завершаться успіхом, це найкращий час і для романтичних побачень.

ЛЕВ

Левам поспішати із ухваленням важливих рішень не слід. Ваша величезна енергія цього місяця може стати особливо корисною для роботи та кар'єрного зростання. А от часу на всілякі ігри, неважливі справи гаяти не треба.

Якщо Леви не переживатимуть, зуміють відпустити минуле та зробити правильні висновки, кохання саме знайде їх. Необхідно зайнятися зміцненням імунітету. За фінанси у лютому можна не переживати.

ДІВА

Дівам слід більше уваги приділити самовихованню, не слід заходити за межі дозволеного. Особливо обережними треба бути після 15-го лютого. Діви вміють заробляти, але швидко витрачають зароблене, але навесні на них чекає фінансова криза, тому слід зекономити та відкласти щось на майбутнє. 16-те лютого усі відрядження краще перенести, бо поїздки не принесуть очікуваного результату.

ТЕРЕЗИ

Терезам, щоб приступити до роботи, потрібен добре підготовлений план. Мотивувати себе доведеться самостійно. Пропонуємо визначити чітку ціль та розписати кілька завдань, реалізація яких допоможе в досягненні основної мети. Слід заохочувати себе до праці, стати пунктуальними. У стосунках з іншими людьми продемонструйте спокій та витримку.

Варто у лютому пройти комплексне медобстеження. Також треба сісти на дієту.

СКОРПІОН

У лютому Скорпіонам слід більше уваги приділити своєму саморозвитку. У них може виявитися потяг до мистецтва. З великою ймовірністю виникне зацікавленість кулінарією, художніми розписами, шиттям. До своєї роботи слід залучати і близьких родичів. Вірогідно, що зимове хобі переросте у сімейний і досить прибутковий бізнес. Фінансова стабільність прийде наприкінці лютого, коли вдасться укласти важливий договір, або ж досягти домовленості із партнерами.

СТРІЛЕЦЬ

У Стрільців проблеми можуть трапитись в будь-якій сфері. Але Стрільці швидко приймають рішення, й швидко отримують бажаний результат. Більше працюйте, корисно поїхати на тиждень в одну з країн ближнього зарубіжжя.

Можливий повний розрив стосунків, або ж, навпаки, серйозне оновлення та нове сприйняття другої половинки.

З прибутком все буде гаразд. У лютому Стрільцеві вдасться забезпечити себе усім необхідним і навіть здійснити дорогу покупку, про яку раніше міг лише мріяти.

КОЗЕРОГ

У Козерогів у лютому все налагодиться. Сімейні Козероги стануть більш чуйними до своїх других половинок та дітей. Для неодружених лютий - це час для нових знайомств та романтичних зустрічей. Успішним стане цей місяць і у фінансовому плані. Слід очікувати на премію, неочікуваний додатковий заробіток. В кар'єрі впроваджуватимете великі проєкти. Важливо не розгубитись та використовувати надані можливості.

Можливі загострення проблем зі здоров'ям. Краще своєчасно звернутися до спеціалістів.

ВОДОЛІЙ

На Водоліїв у лютому чекає гарне та безтурботне життя. Експерименти будуть вдалими і принесуть хороші доходи.

Та щоб досягти успіху доведеться гарно постаратись. Разом із тим, ці зусилля не будуть марними: вже через місяць-два Водолії отримають таке бажане підвищення. Підприємливі Водолії мають усі шанси укласти вигідний договір, або знайти надійних партнерів. Водоліям слід задуматись над тим, щоб трохи відпочити, відвідати гучну вечірку чи якийсь інший цікавий захід, здатний принести незабутні враження. Здоров'я Водоліїв буде в нормі.

РИБИ

Рибам слід подумати про влаштування свого особистого життя.

Одинокі представниці знака вже в лютому матимуть стосунки із заможним та впевненим у собі чоловіком. Довіряйте порадам близьких людей, родичів. Риби зуміють стати незалежними, якщо самостійно зароблятимуть. Доклавши певних зусиль, вони зможуть придбати щось і для дому, і для душі.

92 запитів за 0,272