Гороскоп на лютий 2021 року

today 05.02.2021 query_builder 12:01 remove_red_eye 426 bookmarks Новини, Таємні знання

ОВЕН

Овнів у лютому очікує успіх. Але лише тоді, коли ви чітко усвідомлюєте, що треба робити, і вже поставили перед собою конкретну мету. За такого розкладу ви зможете реалізувати безліч цікавих проєктів. Овни без проблем можуть досягти все, що задумали. За потреби цього місяця можете змінити сферу діяльності. Якщо мрієте про щось кардинальне в цьому плані, то хороша і перспективна робота знайде саме вас. Головне - намагайтеся не пропустити можливість, подаровану долею.

ТЕЛЕЦЬ

Для Тельців лютий буде хвилюючим і цікавим періодом. Слід сказати, що в рік Білого Бика справи у Тельців йтимуть добре. Але можливі певні складнощі. Саме цей місяць стане визначальною точкою для представників цього знака: очікуються як чудові перемоги, так і гіркі розчарування. У лютому Тельці випробують на собі повний комплекс мінливостей долі. Навіть сімейних Тельців у лютому чекає успіх на любовному фронті, а чоловік або дружина сильно ревнуватимуть.

БЛИЗНЮКИ

Зірки обіцяють Близнюкам матеріальну стабільність і удачу у починаннях, пов'язаних із кар'єрою і грошима. У цьому місяці можливі нові знайомства, які призведуть до встановлення перспективних зв'язків. Представники цього знака знайдуть надійних однодумців у бізнесі і займуться загальними проєктами, які принесуть успіх.

РАК

Раки у лютому будуть щасливими у всіх сферах діяльності. Вони зможуть встановити міцні зв'язки з потрібними людьми, знайдуть впливових покровителів. Удача чекає і на тих Раків, які працюють у галузі освіти і науки.

Але в родині можуть виникнути певні проблеми, бо Раки більшу частину часу приділятимуть роботі. Треба спробувати вечорами відключати засоби зв'язку і ходити на прогулянки з другою половинкою.

ЛЕВ

У Левів у лютому з'явиться чимало різних проблем, але представники цього знака не втратять свого відмінного настрою. Таке враження, що вони занурені у власні мрії. Але насправді, Леви будують грандіозні плани. І їм судиться збутися, адже в цілому цей місяць виявиться сприятливим стартом для хороших починань. Левам потрібно суворіше ставитися до себе, особливо на роботі. Так вони зможуть зберегти свій статус, і не варто вступати в конфлікти з керівництвом.

ДІВА

Діви у лютому багато працюватимуть. Можливо, ця завантаженість негативно позначиться на особистому житті. Настане той час, коли ви будете виступати як прохач, і тоді ця людина віддячить сповна. Швидке кар'єрне зростання очікує тих, хто зайнятий у сфері будівництва: з'явиться безліч великих замовлень, швидше за все, з іноземними партнерами. Будьте обережні, очікуються певні проблеми зі здоров'ям.

ТЕРЕЗИ

У Терезів нестабільний місяць. На них очікує певний хаос у сім'ї і на роботі. Зорі рекомендують хоча б в сімейних відносинах і в трудовому колективі триматися хвилі, інакше ви можете залишитися без грошей і другої половинки.

Більшість творчих і креативних натур, що народилися під знаком Терези, в цьому місяці витратять багато сил на створення нових нестандартних проєктів. Але це не принесе істотного поповнення бюджету. Тож краще приділити увагу вже перевіреним і давно знайомим справам.

СКОРПІОН

Скорпіонам слід скласти чіткий план дій. У лютому для досягнення поставлених цілей слід все робити строго за планом. Скорпіони зможуть із легкістю досягти наміченої мети. Дисципліна і самообмеження допоможуть уникнути спонтанних рішень і не втратити даремно гроші.

Незважаючи на великий потік енергії, які подарує лютий, на відміну від інших знаків Скорпіони будуть більш пасивними. Властива представникам цього знака обережність допоможе отримати відмінний результат у професійній діяльності. На любовному фронті можливі приємні несподіванки.

СТРІЛЕЦЬ

Стрільці в лютому можуть трохи розслабитися, бо цей місяць буде для них цілком сприятливим. Будь-які неприємні події обійдуть Стрільців стороною. Нові знайомства дадуть широке коло можливостей і виявляться надзвичайно корисними в майбутньому. Ті Стрільці, які не хочуть бути у розслабленому стані, нехай займаються справами - це навіть плюс. Адже працьовитість завжди винагороджується. Самотніх представників знака чекає набуття нових друзів або навіть зустріч із другою половинкою.

КОЗЕРІГ

Козероги почнуть відкривати для себе нові горизонти, і це буде корисно в майбутньому. Слід учитися, зустрічатися з потрібними людьми, можливо варто записатися на курси підвищення кваліфікації. У середині місяця ви постанете перед вибором: залишитися на старій посаді і продовжити займатися знайомими справами або ж кардинально змінити професію.

Особисте життя зміниться на краще. Самотні представники знака знайдуть для себе потрібну їм людину. І тоді навесні можливе весілля.

ВОДОЛІЙ

Водоліям слід стримувати свою багатослівність, інакше приховані заздрісники можуть зірвати всі плани. Зірки радять представникам цього знака уважніше подивитися на своє оточення. Недоброзичливцем може бути той, хто давно був для вас близькою людиною.

Водоліїв-підприємців у лютому чекає успіх. Але в сімейному житті можливі певні труднощі: відносини будуть трохи натягнутими, конфлікти стануть з'являтися буквально на порожньому місці. Якщо ви чимось образили свою половинку, спробуйте вибачитися.

РИБИ

Риби прагнуть усамітнення і спокою. Меланхолія і споглядання стануть супутниками представників цього знака. Але в більшості випадків тиші їм не бачити. Білий Бик, який вступає у свої права, зажадає від Риб підвищеної уваги до роботи. Тому можливі трудові подвиги, що в майбутньому зарахується. Переживати не слід. Адже ви маєте багато справжніх друзів, які не залишать у складних ситуаціях.

Сімейним Рибам слід у всьому радитися з другою половинкою, бо факт прийняття того чи іншого рішення самостійно може викликати конфліктну ситуацію. Самотні Риби не стануть займатися пошуком другої половинки. Їм зараз комфортніше на самоті.

92 запитів за 0,228