Гороскоп на травень 2020

today 04.05.2020 query_builder 06:37 remove_red_eye 317 bookmarks Новини, Таємні знання

Ілюстрація з відкритих джерел для гороскопа за травень 2020 року

ОВЕН

У травні Овни зможуть поліпшити своє соціальне і фінансове становище - отримати підвищення на посаді або організувати власний бізнес. Це сприятиме розширенню кола спілкування, у вас з'являться нові союзники, партнери. Звісно, можливі певні труднощі, але ви зможете їх здолати. Овнам варто подумати про саморозвиток, адже чим більше знань і вмінь, тим більше професійних перемог. Усілякі тренінги, навіть онлайн, дозволять придбати цінні знайомства, а це шлях до нових можливостей.

ТЕЛЕЦЬ

Тельці у травні матимуть унікальну можливість подумати про власні цілі, отримати душевну рівновагу. Можливі успіхи у науковій кар'єрі, юриспруденції та спорті. Тельці зможуть поліпшити відносини з друзями, познайомитися із потрібними людьми. Проявляйте свої лідерські якості - цього місяця це оцінить керівництво. Тельці без застосування особливих зусиль доб'ються перемог, удача посміхатиметься їм.

БЛИЗНЮКИ

У травні Близнюки надаватимуть багато уваги прекрасному: їх цікавитимуть концерти, мистецькі виставки та покази мод. Цього місяця вони здаватимуться оточуючим більш чарівними. Але Близнюкам треба ретельніше підбирати слова, не завдавати болю друзям, зайва наполегливість і агресивність ні до чого доброго не приведуть. Іноді Близнюкам здаватиметься, що вони йдуть не туди або не досягнуть бажаного результату. Цей період - гарний привід проявити власну рішучість і підприємливість.

РАК

У Раків приплив життєвих сил. Активні представники знака зможуть добитися професійних перемог у галузі медицини чи наукової кар'єри. Менш діяльні - можуть розраховувати на допомогу оточуючих. Раки надаватимуть безкорисливу допомогу друзям і близьким, чим завоюють високий авторитет. У травні Ракам вдасться добитися прихильного ставлення начальства. Представникам творчих професій слід усамітнитися в пошуку себе.

ЛЕВ

У травні на Левів очікують сприятливі відносини з друзями: скориставшись загальними ідеями, вони можуть почати успішний бізнес. Хоча можливі певні випробування на професійній ниві, їм здаватиметься, що обставини проти них, але це не привід змінювати напрямок. Наберіться терпіння і проявіть завзятість, це дозволить зберегти свій кар'єрний рівень. Психологічна підготовка до можливих невдач потрібна Левам, які займають керівні пости. Представникам цього знака слід обережно ставитися до пропозицій колег або партнерів по бізнесу, бо існує небезпека, що вони не дотримають обіцянки.

ДIВА

Місяць буде неймовірно легким і продуктивним для Дів. Впевненість у власних силах і життєва енергія допоможуть їм у просуванні по кар'єрних сходах і пошуку спільної мови з керівництвом. Успіх чекає на представників творчих, публічних і соціальних професій. Дів супроводжуватиме удача у відносинах з протилежною статтю, в цей період вони зустрінуть людину, з якою зможуть пов'язати своє життя. Позитивний вплив Юпітера підтримає загальний успіх і створить необхідні умови для досягнення нових перемог. У Дів з'явиться можливість придбати цінний досвід.

ТЕРЕЗИ

У часи карантину Терезам варто зайнятися накопиченням корисних знань і цінного досвіду для майбутніх досягнень. Використовуйте для цього освітянські програми і віртуальні подорожі. Травень порадує представників знака успіхами в кар'єрі, особливо це стосується людей, які мають публічні або творчі професії. Є ймовірність, що Терезам надійде пропозиція очолити підрозділ або розпочати новий проєкт. Юпітер допоможе Терезам здолати всі перешкоди для досягнення життєвого успіху, ймовірно, вони отримають допомогу від батьків, впливових друзів та шанувальників. Можливе придбання квартири або будинку.

СКОРПIОН

Скорпіонів чекає успіх на любовному фронті. Одинаки можуть вдало розвинути існуючі стосунки. У професійній сфері певних перемог доб'ються представники публічних, творчих і медичних професій. Скорпіони матимуть можливість домогтися своїх цілей, не докладаючи при цьому надзвичайних зусиль. На професійних теренах вони досягнуть значних результатів, почавши власну справу в сфері фармацевтики, парфумерії або живопису.

СТРIЛЕЦЬ

У травні Стрільцям треба зайнятися підготовкою плідного соціального підґрунтя для досягнення власних цілей. Вони без зусиль заведуть нові корисні знайомства завдяки власній чарівності і привабливості. Стрільців очікують внутрішні діалоги і відсутність душевного спокою, які можуть бути наслідком спілкування з батьками чи родичами. У цей період слід проявити силу волі і діяти відповідно до свого, а не чужого плану. Стрільців також чекають непорозуміння у відносинах з сусідами, товаришами по службі і повсякденним оточенням. Можливо, їм доведеться проявити особливу завзятість для того, щоб довести правильність своїх суджень.

КОЗЕРIГ

Козерогів, зайнятих в публічній, творчій або соціальній діяльності, буде супроводжувати удача, можливе підвищення по службі. Але цей успіх прийде не просто так - доведеться заплатити за посаду своїм емоційним станом. З'явиться нагода підготувати ґрунт для майбутніх досягнень. Козероги будуть генерувати успішні ідеї, завдяки чому отримають схвалення керівництва чи партнерів по бізнесу. Особливих перемог доб'ються Козероги зайняті інтелектуальною працею і публічними виступами. У травні представникам знака слід приділити увагу здоров'ю: відвідати фітнес-клуб чи салон краси.

ВОДОЛIЙ

У травні Водоліїв супроводжуватиме успіх на любовному фронті. Вони притягуватимуть до себе впливових людей, матимуть достатній рівень життєвих сил і чарівності. Відносини з людьми в цілому будуть успішними, це хороший період для початку ділових стосунків. І хоча можливі певні розчарування і зневіра, слід вірити в себе - і тоді ви зможете здолати будь-які перешкоди, досягти успіху в бізнесі.

РИБИ

Величезні можливості для здійснення своїх життєвих планів відкриються в травні для Риб. Нестримна енергія дозволить їм розпочати нову справу, легко вирішувати всі проблеми і долати перешкоди. Життєрадісність, заповзятливість і щедрість притягуватимуть до Риб потрібних людей. Представники цього знака несподівано зустрінуть оригінальних творчих особистостей, що володіють славою і авторитетом, які в подальшому відіграють вирішальну роль в їх житті. Також на Риб істотний позитивний вплив матимуть батьки, або чоловік старший за віком, які посприяють просуванню в кар'єрі або успіхам в бізнесі. У відносинах з друзями Риби цього місяця виступатимуть з позиції впливової людини, надаючи їм потрібну допомогу.

92 запитів за 0,264