Гра в бісер у сесійній залі, або вето мера подолати не вдалося

today 17.12.2020 query_builder 12:36 remove_red_eye 579 bookmarks Новини

Сьогодні, 17 грудня, відбулося пленарне засідання третьої позачергової сесії Боярської міської ради VІІІ скликання. Порядок денний сесії спочатку формували питання подолання вето міського голови щодо скасування рішень про виділення землі під сміттєсортувальну станцію та будівництво житлово-готельного комплексу із спортивно-оздоровчим центром. Лише 19 депутатів проголосували за ухвалення цих рішень - традиційно представники "Євросолідарності", "Слуг народу" та "Самопомочі".

Однак цього виявилося не достатньо для подолання вето, адже подібні рішення приймаються двома третинами голосів. Послідовними в цьому питанні були представники промерської фракції "За майбутнє" та "Батьківщини". Тож поки що станція і комплекс можуть будуватися. Вочевидь, передбачаючи такий перебіг подій, депутати від «Слуг народу» з голосу запропонували доповнити порядок денний питанням «Про внесення змін до рішення від 9 квітня 2020 року «Про викуп земельної ділянки на території Боярської міської ради ТОВ «Вейс Еко Менеджмент» (на якій збираються будувати сміттєсортувальну станцію).

На ухвалення цього рішення голосів вистачило, але можна із впевненістю сказати, що мер у черговий раз скористається своїм правом вето та призупинить дію і цього документа.

У свою чергу представник "ЄС" Вадим Гедульянов заявив, що має намір оскаржувати розпорядження міського голови про зупинення рішень депутатів від 1 грудня 2020 року в судовому порядку. Тож протистояння в міській раді набирає обертів.

"Нове передмістя. Журнал Київщини"

P.S.: гра в бісер - дуже складна, заплутана гра із роману Германа Гессе

87 запитів за 0,190