Гуманітарна допомога для Київщини

today 07.03.2022 query_builder 17:56 remove_red_eye 255 bookmarks Новини

До Київської області продовжує надходити гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн, інформує Київська ОДА.

Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини із Заходу України – Рівненської, Волинської, Львівської, Вінницької, Житомирської областей. Активно допомагає й міжнародна спільнота – волонтери з Італії, Німеччини, Польщі, Кіпру. До пристоличного регіону надсилають продукти харчування, медикаменти, теплий одяг та речі першого вжитку.

Для зручності на території області створили логістичні центри, звідки швидко розвозиться отримана допомога. Деякий гуманітарний вантаж райони отримали прямими рейсами. Звідти гуманітарка передається безпосередньо в громади.

Зараз вже розвезено більше 40 тонн медикаментів та 198 тонн продуктів. Ще 252 тонни гуманітарки нині розвозяться по районах з логістичних хабів.

«Щойно відкриються гуманітарні коридори, все це негайно буде передано й людям у міста та селища, які постраждали. Насамперед, це Буча, Ірпінь, Гостомель, Макаров, Бородянка, Ворзель. Ми нізащо не лишимо їх сам на сам з бідою», – прокоментував голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

Фото - КОДА

92 запитів за 0,172