Хто має право на виплати від Червоного Хреста

today 08.06.2022 query_builder 16:42 remove_red_eye 434 bookmarks Новини

Для соціальної підтримки постраждалих від війни Мінсоцполітики, Міжнародний Комітет Червоного Хреста, Товариство Червоного Хреста України проводять спільні заходи. Деякі категорії українців можуть отримати виплати у перші тижні червня, пишуть fakty.ua.

«МКЧХ надаватиме фінансову допомогу малозабезпеченим сім’ям із постраждалих громад. Розмір допомоги становить 2500 грн на особу на місяць. Запланована тривалість цієї програми — 3 місяці», — пояснили у Мінсоцполітики. Допомогу отримають сім’ї, які мають офіційний статус малозабезпечених, та відповідно зареєстровані в Міністерстві соціальної політики України.

Ще одна умова для виплати - до 24 лютого 2022 року сім’я мала проживати в одній із громад, що постраждали від збройного конфлікту, незалежно від того, виїхала ця родина чи залишилася в громаді.

Список областей, мешканцям яких нададуть допомогу:

Донецька;

Луганська;

Запорізька;

Житомирська;

Київська;

Миколаївська;

Сумська;

Харківська;

Херсонська;

Чернігівська.

Кошти віділятимуть на основі інформації, яку міністерство надасть МКЧХ. Українців попередили, що ані Мінсоцполітики, ані Червоний Хрест не будуть реєструвати отримувачів онлайн чи будь-яким іншим способом у рамках цієї програми — треба остерегатися шахраїв і бути обережними зі своїми особистими даними.

Кошти будуть перераховані безпосередньо голові домогосподарства: переказом на банківський рахунок, інформація про який зареєстрована в Мінсоцполітики, або готівкою, яку можна буде отримати в будь-якому відділенні «ПриватБанку».

Отримувачів допомоги, чиї телефони доступні, проінформують про включення до програми через SMS-повідомлення від МКЧХ. Після цього буде повідомлення від «ПриватБанку» про переказ коштів.

У МКЧХ повідомили, що не впливають на надання статусу малозабезпеченої сім’ї та не консультують щодо його отримання. За детальною інформацією з цього приводу слід звертатися до Міністерства соціальної політики України. А з питань, пов’язаних з виплатами, можна звертатися до контактного центру МКЧХ: 0 800 300 155.

Фото - fakty.ua

92 запитів за 0,278