Інтриги та заплутані сюжети: які нові детективи варто переглянути на карантині

today 30.04.2020 query_builder 08:30 remove_red_eye 3416 bookmarks Вікенд

Топ-5 нових детективів, які врятують від нудьги

Тривала домашня ізоляція викликає нудьгу. Щоб цього не було, ми рекомендуємо не залишати поза увагою детективи. Захоплюючий сюжет і, головне, інтрига, - це найкращий спосіб “полоскотати” нерви. Також кримінальні сюжети найкраще приводять до чуття в період напруги та невизначеності. Не вірите? Перевірте!

Новий фільм “Ножі наголо” приваблює не лише інтригуючим сюжетом, а дуже неочікуваним завершенням стрічки. У центрі сюжету - відомий письменник, який писав кримінальні романи, Харлан Тромбі. Після святкування його 85-річчя, мільйонера знаходять з перерізаним горлом у власному будинку. Все виглядає як самогубство. Але хтось невідомий наймає приватного детектива Бенуа Блана розслідувати справу вбивства письменника. Під підозру потрапляють усі члени сімейства. Виявляється, члени родини Тромбі ледь терплять один одного. Таємниці, образи, звинувачення, підозри, ненависть, жадібність - все це випливає, коли починається боротьба за спадок.

Нова авантюрна кримінальна стрічка “Джентльмени” Гая Річі теж варта уваги. Окрім інтригуючого заплутаного сюжету, ви отримаєте насолоду від зіркових акторів, які зіграли у фільмі - Метью МакКонахі, Чарлі Ганнем, Х’ю Грант та Колін Фаррел. Головний герой кінострічки - кримінальний авторитет Міккі Пірсон, випускник Оксфордського університету, який вміло використав свій розум для створення прибуткової імперії з продажу марихуани. Він вирішує переїхати з Америки до Британії, та вийти з нелегального бізнесу. Однак це не подобається його конкурентам-англійцям, які вміють дуже витончено, по-джентльменські, вести справи. Отож на шляху у Пірсона перестрілки, кілька випадкових і ще декілька невипадкових вбивств.

Заплутана та напружена інтрига детективу “Дівчина у лабіринті” напевне сподобається любителям цього жанру. Фільм нашпигований загадками. За сюжетом, молода дівчина Саманта прокидається зі зламаною ногою у кімнаті без вікон, схожій на клініку. Вона нічого не пам’ятає. Кримінальний психолог Грін розповідає переляканій дівчині, що її викрали 15 років тому, коли вона йшла до школи. Їй вдалося втекти. Доктор Грін, а також приватний детектив Бруно Генко, який займається розслідуванням цього викрадення, вмовляють Саманту пройти сеанс гіпнозу, щоб знайти злочинця.

Події стрічки “Неограновані коштовності” розвиваються в діамантовому районі Нью-Йорку. Харизматичний власник ювелірного магазину Говард Ратнер дуже азартний. Він часто робить ставки на баскетбольні матчі, але постійно програє. Говард не хоче визнавати свою залежність від ігор і марить великим кушем. Він постійно позичає гроші, а тому потрапляє у боргову яму. Однак справжні проблеми починаються в ювеліра після того, як на аукціоні він спробував продати дорогоцінний камінь, який вивезли з Ефіопії.

Меланхолійний детективний фільм “Отруйна троянда” позбавлений драйву та брутальності. Але цікавий операторською роботою, музичним оформленням та грою зіркових акторів - Джона Траволти та Моргана Фрімана.

До приватного детектива Карсона Філліпса звертається клієнтка з проханням знайти її подругу. Отримавши замовлення, він відправляється до Техасу, своєї батьківщини, де не був багато років. Тут Карсон натрапляє на факти скоєння ще низки кривавих злочинів. Та найстрашніше, що серед підозрюваних опиняється його донька, яка давно і безслідно зникла.

92 запитів за 0,170