Із перегляду яких фільмів варто почати новий рік?

today 01.01.2021 query_builder 13:24 remove_red_eye 343 bookmarks Вікенд, Новини

Новий рік - це казкове свято, тож доречно на свята у колі родини переглянути улюблений фільм-казку, який вкотре переконає Вас, що дива таки трапляються. Пропонуємо 5 чудових стрічок, які неодмінно сподобаються дітям, а дорослі залюбки переглянуть зворушливі фільми свого дитинства.

!

"Різдвяна історія" (2007)

Цей фільм фінського режисера захоплює своєю чуйністю та зворушливістю. Історія розповідає про хлопчика-сироту Ніколаса, який щороку перед Різдвом змінює сім’ю, в якій живе. Все це через те, що село, де він народився, бідне, але люди дуже добрі і за спільною домовленістю вирішують виховувати осиротілого хлопчика усі разом, по черзі. Ніколас із вдячності щороку робить з дерева подарунки для дітей і в Різдвяну ніч, поки всі сплять, підкладає їх під двері. Через шість років, коли в селі наступають важкі й голодні часи, ніхто не в силах прогодувати хлопчика, і з волі випадку його бере до себе в підмайстри самотній тесляр Іісаккі. З цього моменту життя Ніколаса змінюється – нехай не відразу, але він розуміє, що знайшов сім’ю.

!

Принцеса-наречена (1987)

Цей фільм занурить вас у казку зі справжніми принцесами і героями, які здійснюють неймовірні подвиги, відкриє двері в фантастичний світ замків, чудових лісів і безкраїх океанів. Стрічку було знято за однойменним романом Вільяма Голдмена. Це дуже самобутній, атмосферний і просто добротно зроблений фільм.

!

"Історія вічного кохання" (1998)

Це не звичайний варіант казки про Попелюшку, а історія про те, що ми самі творимо чудеса і все знаходиться в наших руках. Головна героїня фільму Даніела – не тільки приваблива, але і по-хлоп’ячому спритна й енергійна. Володіючи гострим розумом і почуттям незалежності, Даніелла не чекає, коли принц її виручить. Навпаки, вона сама приходить до нього на допомогу і навіть в потрібний момент рятує йому життя. І вже якщо їй доводиться вдатися до чиєїсь допомоги, то допомагає їй не добра фея, а справжнісінький Леонардо да Вінчі. Попри те, що у фільмі немає елементів магії, все оповите легким та чарівним серпанком пригод.

!

"Фантагіро, або Печера золотої троянди" (1991)

Чарівні пригоди, незвичайна історія кохання, нестандартна принцеса – все це просто зачаровує в італійському фільмі про історію дочки короля, яка вибрала шлях воїна. Дівчина, яка потай від усіх вивчала бойові мистецтва, втекла із замку в момент, коли батько побажав видати її заміж. І ось тут починаються справжні пригоди … Фантагіро чекають численні труднощі і небезпеки, перш ніж вона зможе врятувати королівство свого батька та зустріти відважного та хороброго лицаря, який завоює її серце. Для дітей в казці є все: прекрасна, але горда і незалежна принцеса, що дуже сучасно, чудовий принц, добрі і злі чаклунки, а також балакучий гусак.

!

"Зоряні талери" (2011)

Історія з Німеччини про маленьку і відважну дівчинку Міне, яка вирішує врятувати жителів свого села від непомірних податків короля. Чотири роки тому король забрав все доросле населення села до себе на службу. Люди не могли платити податки, і тепер їм доводиться відпрацьовувати борги. У селі залишилися тільки діти і люди похилого віку, і живуть вони в шалених злиднях. Коли в черговий раз в поселення приїжджає збирач податків і загрожує забрати у народу останнє, сільські старійшини вирішують відправити до короля двох хлопчиків, щоб ті просили його милості і розповіли правителю про ситуацію в селі. Але в дорогу вирушає дівчинка Міна – вона сама погоджується на цю місію і передбачає, що до неї король буде більш милосердний і, можливо, відпустить жителів села додому. Міна бере з собою дві срібні монети, призначені королю, сімейний талісман і улюблену ляльку. Їй належить пройти багато випробувань, стати господинею пса, що розмовляє, і побачити, як важко живеться королівським підданим.

92 запитів за 0,241