Kalush Orchestra сьогодні представить Україну у фіналі “Євробачення”: “Нам потрібно показати цілому світу наскільки у нас велика біда”

today 14.05.2022 query_builder 19:23 remove_red_eye 273 bookmarks Новини

Сьогодні, 14 травня, в італійському Турині відбудеться фінал конкурсу "Євробачення-2022", під номером 12 виступить представник України – гурт Kalush Orchestra, повідомляє Укрінформ.

У фіналі конкурсу "Євробачення" зустрінуться представники 25 країн-учасниць: 20 тих, що пройшли у фінал, а також країн «великої п’ятірки» — Велика Британія, Італія, Іспанія, Франція та Німеччина – які є засновниками конкурсу і проходять до фіналу автоматично.

Глядачі зможуть подивитися пряму трансляцію фіналу "Євробачення" на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА, вона розпочнеться о 22:00.

У фіналі українці можуть голосувати за всіх учасників конкурсу, крім представників України — гурту «Kalush Orchestra». Під час прямого ефіру з’явиться інформація, коли можна буде надсилати смс-повідомлення на номер 7576 із номером учасника, за якого голосуєте.

Українці, які перебувають за кордоном, та інші мешканці 24 країн можуть голосувати за Україну за номерами, оприлюдненими на сайті Суспільного. Станом на цю годину букмекери віддають представникам України найвищий коефіцієнт – 60%. Слідом за ними Швеція – 11% та Велика Британія – 10%.

Фото - Укрінформ

87 запитів за 0,175