Kalush Orchestra став переможцем “Євробачення”, здобувши рекордну кількість балів від глядачів

today 15.05.2022 query_builder 06:34 remove_red_eye 93 bookmarks Новини

Про результати глядацького голосування, які стали абсолютним рекордом в історії "Євробачення" і принесли гурту з України 439 балів та звання переможця, лідер гурту Kalush Orchestra Олег Псюк сказав, що "був дуже вражений", повідомляє Укрінформ.

Загалом за результатами голосування професійного журі та глядачів конкурсу представник України гурт Kalush Orchestra отримав найкращий результат - 631 бал (192 від журі, 439 від глядачів).

«Я хочу подякувати українцям, всій діаспорі, всім країнам, які голосували за Україну на "Євробаченні". Цей рік дуже важливий для України, і будь-яка перемога дуже важлива. Ви розумієте, наскільки Україні зараз потрібна підтримка в усіх аспектах», - зазначив Псюк, додавши, що Україна потребує хороших новин.

Крім того, на пресконференції Олег зазначив, що прагнення привернути увагу світової спільноти до ситуації на «Азовсталі» було визначальним, і учасники гурту зовсім не переймалися через ризик дискваліфікації на "Євробаченні".  

«Люди не розуміють, яку велику біду переживає моя країна. І для мене сказати це  було точно важливіше, ніж дискваліфікація. Якби втратив такий шанс, я собі не пробачив би. Я дуже сподіваюся,  що хтось із 200 мільйонів, що побачили, зможе нам допомогти»,  – підкреслив музикант.  

Він розповів журналістам із різних країн про складну ситуацію в Маріуполі. «Наші люди заблоковані, майже тисячу військових. Їх оточили з усіх боків, і вони не можуть вийти з «Азовсталі». Нам потрібна допомога. Ми просимо втрутитися якусь третю країну, щоб визволити їх. Як можна допомогти? Інформаційно. Треба всім говорити, писати про це, стукати до влади ваших країн. Тут багато преси, якщо кожен із вас про це напише, то це точно нам допоможе», - закликав Псюк.

Також Олег закликав слухати українську музику, переглядати українські фільми, приїжджати в Україну, яка має багато талановитих людей.

«Оскільки наша культура також під загрозою, ми тут, щоб показати, що українська культура жива, вона є, українська музика жива, вона дуже цікава і має дуже красивий почерк. І наша ціль - зробити так, щоб українська музика була популярною не тільки в Україні, а й у цілому світі, і "Євробачення" хороша платформа для цього», - наголосив виконавець, запросивши всіх наступного року в "цілісну, розбудовану і щасливу Україну на наступний конкурс.

Фото - Укрінформ

87 запитів за 0,171