Кінопрем’єри на будь-який смак

today 23.03.2019 query_builder 11:17 remove_red_eye 204 bookmarks Вікенд, Новини

Любителі кіноновинок у березні можуть переглянути кілька нових стрічок на будь-який смак.

Є серед них і український фільм "Давай танцюй", який було знято ще наприкінці 2015 року, але прем'єра якого відбудеться лише 21 березня.

Події у картині розгортаються під час бойових дій на Сході України. Досить талановитий танцюрист Микита живе у провінційному містечку. Намагаючись прославитися в мережі Інтернет, він разом із братом знімає екстремальне танцювальне відео. Юнаки мають намір зібрати велику кількість переглядів на різних каналах, що відкриє їм можливість для участі в престижних танцювальних конкурсах, бути відомими і заробляти великі гроші. Наслідки зйомок цього відео круто перевертають життя Микити: брат отримав травму і йому потрібна термінова операція. Щоб врятувати хлопця, юнак їде з Донбасу до Києва.

Тут він планує взяти участь у танцювальному турнірі "Let's Dance" та використати грошову винагороду аби оплатити лікування брата. На турнірі хлопець закохується у співачку Лізу. Він лідирує в конкурсі, Ліза симпатизує йому, але її викрадають з метою отримання викупу. Микиті доведеться зробити важкий вибір між обов'язком і коханням.

А для сімейного перегляду варто завітати 28 березня на прем'єру американського фентезі "Дамбо" - кіноверсії знаменитого диснеївського мультфільму.

Колишній цирковий артист і батько-одинак Холт Фарріер повертається у рідні пенати після війни. Господар маленького цирку доручає йому приглядати за слоненям Дамбо з дуже великими вухами. Але завдяки цій "ваді" у слоника з'являються дивовижні здібності.

Цього дня також слід побувати на прем'єрному показі французької детективної комедії Філліпа Лашо "Плейбой під прикриттям".

Приватний детектив Нікі Ларсон зі своєю чарівною напарницею Лаурою беруться за справи будь-якої складності. Адже для них немає неможливих завдань. Тому до них звертаються у найскладніших ситуаціях. Цього разу Нікі та Лаурі доведеться захищати унікальні парфуми. Бо чоловік, який ними скористається, стає невимовно прекрасним в очах жінок і на додачу викликає безмежну довіру в чоловіків.

I наостанок людям, які люблять гострі відчуття, пропонуємо переглянути ірландський фільм жахів "Інший".

Мати-одиначка переїздить за місто разом із маленьким сином Крісом. Вона знайомиться із досить загадковим сусідом і дізнається, що в лісі неподалік селища сформувалася незрозуміла впадина, яка незрозумілим дивним чином почала впливати на Кріса.

92 запитів за 0,244