Києво-Святошинський Пенсійний фонд змінив прописку

today 28.06.2020 query_builder 12:50 remove_red_eye 2460 bookmarks Новини

Відтепер прийом понад 50 тис. громадян, які перебувають на обліку у Києво-Святошинському сервісному центрі Пенсійного фонду, здійснюється за адресою: с. Софіївська Борщагівка, вул. Боголюбова, 13 а.

В громадській приймальні прийом проводять 10 кваліфікованих працівників Фонду, робочі місця яких обладнано з використанням сучасного технологічного та інформаційного забезпечення, встановлено систему відеоспостереження.

Окрім того, у приймальні наявна електронна черга, що чітко впорядковує процес обслуговування громадян та забезпечує його оперативність.

Також приміщення облаштовано належними умовами для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Мешканці можуть отримувати послуги у комфортних умовах, впродовж всього дня, адже сервісний центр Пенсійного фонду працює без обідньої перерви.

На жаль, в умовах карантину громадські приймальні працюють в обмеженому доступі. Обслуговування громадян здійснюється перед вхідними дверима сервісних центрів.

«Звичайно, закликаємо громадян залишатись вдома і без нагальної потреби не йти до Пенсійного фонду, а скористатись дистанційними послугами, зокрема, вебпорталом ПФУ», – наголошує Василь Фатхутдінов, начальник Головного управління ПФУ у Київській області.

Дистанційно можна отримати майже весь спектр послуг: одержати довідки про перебування на обліку, про розмір заробітної плати/пенсії та інші.

Після завершення карантину відновлять свою роботу віддалені робочі місця в м. Боярка, смт Чабани, с. Білогородка, с. Дмитрівка та с. Горенка, де фахівці Фонду, за визначеним графіком, вестимуть повноцінний прийом.

За інформацією офіційного сайту КОДА

place Адреса

с. Софіївська Борщагівка, вул. Боголюбова, 13 а, Києво-Святошинський Пенсійний фонд

access_time Графік роботи

Нова адреса Києво-Святошинського Пенсійного фонду

87 запитів за 0,199