Київ подовжив локдаун до 30 квітня

today 14.04.2021 query_builder 12:25 remove_red_eye 169 bookmarks Новини

Столична влада продовжила суворі протиепідемічні обмеження до 30 квітня. Про це мер Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу, повідомляє офіційний портал Києва.

«Оскільки епідеміологічна ситуація в столиці суттєво не поліпшується, сьогодні вранці комісія з надзвичайних ситуацій міста ухвалила рішення про подовження суворих обмежувальних заходів у Києві на два тижні, тобто до 30 квітня. У нас немає іншого вибору. Інакше медична система не впорається з такою кількістю хворих. Інакше смертей буде ще більше. Тому до 30 квітня в місті діятимуть раніше запроваджені обмеження», – наголосив В. Кличко.

Зокрема, за словами міського голови: залишаться закритими всі школи і дитячі садочки.

Громадський транспорт й надалі працюватиме за спеціальними перепустками. Тобто виключно для перевезень працівників підприємств критичної інфраструктури.

Заклади громадського харчування продовжують працювати лише на виніс чи доставку.

Заборонена робота продуктових ярмарок.

«Я ще раз підкреслю, що керівники установ, підприємств та закладів мають відправити співробітників на дистанційну роботу. Або, кому можливо, надати відпустки», – підкреслив мер.

Повний перелік обмежень та норм роботи, ухвалений рішенням комісії з надзвичайних ситуацій міста, опублікований на сайті КМДА.

«Я закликаю всіх поставитися свідомо до ситуації! Та дотримуватися необхідних правил! Не час бути легковажними! Сьогодні головне завдання – зберегти здоров’я і життя киян. Допомогти і нашим медикам впоратися з цією хвилею хвороби. Не нехтуйте своєю безпекою! Маски, дистанція, антисептики. Увага до свого здоров’я!» – закликав киян В. Кличко.

Фото - Київ оперативний

92 запитів за 0,283